"İnsanlık 10 Yaşında Bir Çocuğun Anne Lütfen Ölme Dediği Yerde Bitti'

Enda

Neylersin!!!
V.I.P
38 yaşındaki Emine Bulut, Kırıkkale'deki bir lokantada, 4 yıl önce boşandığı eski eşi tarafından bıçaklanarak öldürüldü. Emine Bulut'un son sözleri "ölmek istemiyorum" oldu. Gözleri önünde annesi bıçaklanan 10 yaşındaki bir çocuğun "anne lütfen ölme" feryadı kulaklarda çınladı, yürekleri parçaladı.
Sosyal medyada, kadına yönelik şiddete karşı yaptırımların ağırlaştırılması için çağrılar yükseliyor...

Türkiye'de 2010'dan bu yana 1.970 kadın öldürüldü.

Anıtsayaç verilerine göre sadece 2019 yılında öldürülen kadın sayısı 200'ü aştı.

Emine Bulut, bu yıl içerisinde erkek şiddeti sonucu yaşamını yitiren 222. kadın oldu.
Saldırıdan saniyeler sonra çekilen görüntüler infial yarattı.

Görüntülerde, kanlar içinde olan Emine Bulut'un "Ben ölmek istemiyorum" dediği, kızı F.B.B.'nin ise "Anne lütfen ölme" diyerek ağladığı görülüyordu.

r0se

Forum Onuru
Özel üye
Yine yitirilen bir hayat daha.
Bir kadın sırf tecavüzcüsünü öldürdü diye 10 yıldan fazla hapis cezası alıyor.
Tasarlayarak canavarca eski eşini katleden adam kravat ceket giyerek iyi hal indirimi alıyor.
Adalet bunun neresinde.
Rusya da bile tecavüzcüsünü öldüren kadınlara tutuksuz yargılama verilirken
Bizim ülke bütün şerefsizleri koruma altına alıyor. Ne güzel ya 1 2 yıl yat ye iç keyfine bak sonra dışarı çık.
Bu nasıl bir iştir.
O videoyu izlerken içim parçalandı o kızın feryadı 'anne ölme' diyişi , kadının ölmek istemiyorum diye bağırışı,
Ve oradaki hiç kimsenin hiç birşey yapmadan videoyaya çekmesi neye yanayım bilemedim.

Hele internette gördüğüm çirkin yorumlar...
Babanız annenizi öldürse haketmişti kahpe gebersin diyecek kadar karaktersiz olan insanlarla aynı havayı soluyoruz ya ne yazık.

Yazıklar olsun ne diyim ya. Daha medyaya yansımayan ne cinayetler var.
Hiç bir kadın bunu haketmez. Aldatsa da , başkasıyla olsada , sen kimsinde bir canı alıyorsun. Mantığa bak.
Yok mini etek giydi , yok tayt giydi, yok dekolte giydi. Yok tahrik etti.
Olma ozman sende kafanı çevir .
Uzun uzun sövesim varda neyse. Allah belanızı versin . Ölmeyin ! Ölüm kurtuluş. Size eziyet edilmeli ,deriniz yüzülmeli.
Ah şu çin işkencelerini yapacaklar ki görsünler. İnim inim inlerken görmek isterdim .
Vicdansız köpekler.

Enda

Neylersin!!!
V.I.P
Bende şunu hiç unutmuyorum kadın sırf kocasını öldürdü diye bilmem kaç yıl ceza almıştı kadın hatta pişmalığını ifade etmişti bu ülkede kadınlar hep eziliyor hep suçlanıyor mahkemeler bile erkeklerin yanlarında sanki
Her gün yeni bir kadın yeni bir cinsel istismar,tecavüz haberleriyle karşı karşıya kalıyoruz ve yine de hiç bir şey değişmiyoruz

Çağlayağmur

👪
Süper Moderatör
Hep erkeği kadından üstün gören zihniyet varoldukça bu durum hiç bitmeyecek. Erkek hak görüyor kadına yaptığı şiddeti. Lanet olsun bu ve bunun gibilere. O yavrunun günahı ne , annenin haykırışı. .... yazıkk söz bulamıyorum. ?