• Merhaba Ziyaretçi.
    "Yapay Zeka Objektif " Fotoğraf Yarışması başladı. İlgili konuya  BURADAN  ulaşabilirsiniz. Sizi de bu yarışmada görmek isteriz...

İnsanlığın Bittiği Yer

Enda

Neylersin!!!
V.I.P
Nasıl bir ruh halidir vu anlayamıyorum. Hem evli hem kızcağızı dövüyor sonra öldürüyor daha sonra hangı hırssa artık olmadık işkence yapıyor cansız bedene. Öyle sinirli öyle kızgınımki hiç bir.kelime.hafifletmiyor sinirimi. Beşikteyken bin kere uyanıp nefes alıyormu diye gözlüyoruz biz onları. Ateşlendi hastalandı onunla ılık duşa giriyoruz sırf korkmasın ve ateşini düşüreyim diye. Azıcık öksürse akciğerlerimiz ağrıyor. Ve daha bir sürü şeyle anlatamayız o çocuğu nasıl büyüttüğümüzü. Ya mahlukat hem evlisin hem çocuğun var nasıl yaparsın nasıl. Daha kaç.kere öleceğiz biz bilmiyorum. Allah bu dünyada da gerçek dünyadada cezanı versin. O annenin acısını düşünemiyorum. Rabbim sabır versin. :-/
Beyefendi kız onunla birlikte olmadı diye yapmış bunu düşünebiliyor musun
Allah kahretsin hepsini sabahtan beri kendime gelemedim hala

DELİBALTA Muharrem

Öyle bir geçer zaman ki!
V.I.P
Söylenecek söz çok... ALLAH kahretsin... Kendi pisliklerinde boğulsun, pis sapıklar, insanlıktan nasibini almamış, sürüngenler... Bir gülüşü daha soldurdular... Yeter artık, yeter... İğreniyorum... Nasıl bir zihniyet, nasıl bir vicdan, nasıl bir izan... Kadınlarımıza, çocuklarımıza ve mazlumlarımıza kalkan eller kırılsın, kahrolsun. Kanunlar caydırıcı olmalı, aileler, anneler, babalar ve tüm ebeveynler çocuklarına gereken terbiyeyi vermeli, sevgiyi, saygıyı, insanlığı,nhayata güzel bakmayı öğretmeli ve yaşadığımız sürece öğrenmeye, öğretmeye aç olmalıyız. Kadın; annedir, bacıdır, eştir, evlattır. Herşeydir. Kadın baş tacıdır. Hakları ödenmez. Sayfalarca yazsam yetmez... Öyle öfkeliyim ki, yazacak doğru kelimeleri bulmak da zorlanıyorum. Şiddete hayır... Tüm kadınlarımıza saygıyla...

Enda

Neylersin!!!
V.I.P
O kürklerin hayvanları elektro şokla dondurup üzerlerinden alındığını duydum biraz önce bunlar nasıl insanlar ya yatacak yerleri yok hiç birinin

KaderKatibi

Dürüstlük insanın kartvizitidir, Matbaada basılmaz
Özel üye
Azıcık vicdanı olan ne insana nede hayvana zulüm yapmaz. Canlıları koruyucu kanunlar çıkarılsın ancak daha önemlisi eğitim. İnsan sevgisi, hayvan sevgisi, doğa sevgisi kısaca sevgi merhamet aşılanmalı...

yilmaz27

Ne Mutlu Türküm Diyene
Site Yetkilisi
Süper Moderatör
bence hayvanlara verdikleri acinin aynisini onlarada yapsinlar köpegin ayagini kesmismi hemen onunda ayagini kessinler köpegi zehirlemismi hemen tesppit etsinler onuda zehirlesinler bakalim nasil oluyormus:-/sinir oldum simdi hayvanlara acimayan insan insan degildir dünyadaki en pislik hayvan insandir benim gözümde dünyayi ne hale getirdiler

Enda

Neylersin!!!
V.I.P
bence hayvanlara verdikleri acinin aynisini onlarada yapsinlar köpegin ayagini kesmismi hemen onunda ayagini kessinler köpegi zehirlemismi hemen tesppit etsinler onuda zehirlesinler bakalim nasil oluyormus:-/sinir oldum simdi hayvanlara acimayan insan insan degildir dünyadaki en pislik hayvan insandir benim gözümde dünyayi ne hale getirdiler
Haklısın artık hayat yaşanmaz hal aldı