İnsanlığın Bittiği Yer

GeceYolcusu

Özel Üye
Özel üye
Insanligin coktanberi öldügünü biliyoruz, Senelerdenberi bunu degistirmeyi düsünmiyenlerin zirve yaptigi an, bu an. Neden yollar dökülmeyiz neden itiraz etmeyiz. Bize bir sey olmasinda kime ne olursa olsun mantigimi bu yaziklar olsun. Ben dahil bunu aklindan bile gecirmiyenlere.

KaderKatibi

Dürüstlük insanın kartvizitidir, Matbaada basılmaz
Özel üye
Türk Ceza Kanunun değişmesi lazım. Yargı reformundan bahsediliyor ya kardeşim önce kanunu değiş. Veriyorsun beş sene ceza,yatarı iki se. Hadi git iki seneyide debetim serbestlikte geçir. Oh ne ala böyle ceza sistemimi olur. Bunun karşılığı suç işlemeyi teşviktir.

Çağlayağmur

👪
Süper Moderatör
Nasıl bir ruh halidir vu anlayamıyorum. Hem evli hem kızcağızı dövüyor sonra öldürüyor daha sonra hangı hırssa artık olmadık işkence yapıyor cansız bedene. Öyle sinirli öyle kızgınımki hiç bir.kelime.hafifletmiyor sinirimi. Beşikteyken bin kere uyanıp nefes alıyormu diye gözlüyoruz biz onları. Ateşlendi hastalandı onunla ılık duşa giriyoruz sırf korkmasın ve ateşini düşüreyim diye. Azıcık öksürse akciğerlerimiz ağrıyor. Ve daha bir sürü şeyle anlatamayız o çocuğu nasıl büyüttüğümüzü. Ya mahlukat hem evlisin hem çocuğun var nasıl yaparsın nasıl. Daha kaç.kere öleceğiz biz bilmiyorum. Allah bu dünyada da gerçek dünyadada cezanı versin. O annenin acısını düşünemiyorum. Rabbim sabır versin. :-/