İnsanları Yargılamak

Enda

Neylersin!!!
V.I.P
Kimin ne yaşadığı ne çektiğini bilmeden yargılarız çoğu zaman ,bazen dış görünüşleriyle ,bazen konuşmasıyla, bazen yaptıklarıyla, bazen de söyledikleriyle
Peki neden insanları olduğu gibi kabul edemiyoruz bizde olan eksiklikleri onlar gördüğümüz de neden bize dert oluyor
Bugün kü tartışma konumuz insanları yargılamak sizler bu konu da neler söylemek istersiniz?

yilmaz27

Ne Mutlu Türküm Diyene
Site Yetkilisi
Süper Moderatör
ben ce önce insanlarda olan önyargiyi kaldirmak gerek önyargi insanlari genellikle yaniltabilir

yilmaz27

Ne Mutlu Türküm Diyene
Site Yetkilisi
Süper Moderatör
ne kadar yok ben öynyargili davranmam desekte illa birnden birine önyargili davrana biliyoruzbu bendede oluyor ve sonradan yanildigimi anliyorum

YoRuMSuZ

Biz işimize bakalım...
İnanları olduğu gibi kabul edebilmek erdemlerin en büyüğüdür bunu başarabiliyorsanız daha mutlusu olamaz ve karşı tarafı sizin gibi düşünmediği için yargılamaktan vazgeçmiş olursunuz. Toplumsal varlıklarız bazen eleştiriye de ihtiyaç duyulabilir doğruyu bulmak konusunda. Ama herkesçe eleştirilen biriyseniz şöyle bir silkinip nerede yanlış yapıyorum demenin zamanı da gelmiştir. :) Bununla ilgili bir küçük anımda var ama 3. kişileri de ilgilendirdiği için anlatmak doğru olmaz. :)