• Merhaba Ziyaretçi.
    "Yapay Zeka Objektif " Fotoğraf Yarışması başladı. İlgili konuya  BURADAN  ulaşabilirsiniz. Sizi de bu yarışmada görmek isteriz...

İnsanlar Neden Küfür Eder?

HAYAL__

* kaLp gözüyLe *
Küfür eden insanları hiç sevmezdim hatta antipatik bulurdum...çoğu öyle ama bazılarını şimdi çok iyi anlıyorum...Haklılar...NOKTA

cemree

=)=)
V.I.P
Bazen insan karşısındakine bir şeyleri güzellikle anlatamıyor ifade edemiyor. İşte o an küfürler kötü sözler araya giriyor. Yapılma ihtimali düşünülmemeli bile bence :-) gerekiyormu dersek ... evet bazen ;-)

B

Bad Girl

Ziyaretçi
Herzaman aklıma takılmıştır bende dahil sanki bir alışkanlıkmış gibi sinirlendiğimizde karşımızdaki insana belden aşağı diye tabir edebileceğim küfürler ederiz . Edilen küfürler genelde cinsellik içerikli küfürlerdir ebeden anne baba yada şahısın kendisine hitaben olurlar. aklıma takılan şu insan sevmediği insana ettiği küfürleri yapma ihtimali nedir. mesela iki erkek kavga ediyorlar arada birbirlerine şuan kelimelere dökmek istemediğim tahmin edebileceğiniz küfürleri ediyorlar bunları hayata geçirme ihtimalini düşündüğümüzde bu iki erkeğin anormal bir cinsel hayatlarının olması lazım eş cinsellik gibi aksi takdirde hayata geçiremezler. şayet karşı cinsten hoşlanan iki erkek birbirlerine ne amaçla küfrederler hep düşünmüşümdür. yani sinirlenince neden insanların böyle bir deşarj olma alışkanlığı vardır yada iki erkek olmasada neticede sevmediği bir insana küfür ediliyor bu durumda sevmediği bir insanlar ettiği küfürleri hayata geçirmeyi kim isterki madem hiç hayata geçirmek istenmez neden böyle bir küfür edilir. bu durum anneye küfürde daha fazla şaşırtıyor belki adamın annesi 70 yasında iki büklüm kadın :D
yeminle en iyi ifade eden sensin

dderya

kOkOşŞ
V.I.P
hayatımda en çok sinir olduğum durumlardan biridir... insanların hiç düşünmeden rahatça sınırı aşabildiklerini ve çekşnmeden istediklerş bel sltı küfrü edebildiğini görüyoruz maalesef