İnsan İlişkilerinde Çıkarılmış En Büyük Ders

Masaru

Özel Üye
Özel üye
İnsanlara değer verki değer bulasın...
İnsana inan ki inanılasın...
Zandan kaçın ki doğru bakasın...
Hayatı sadece etrafında dönen bir hava döngüsü görme insan...
Senin dışındada bir hayat var...
Hayatta çıkardığım en büyük ders, insanlara merhamet etmek onlara değer vermek sana kaybettirmez. Kısa vadede sarılsan bile uzun vadede insanlık için güzel değerler bırakırsın...

-araz-

EYVALLAH...
V.I.P
Hepimiz bazen kiriliyoruz , karşılığında kirmak ofkelenmek gerçekten cok kolay ne de olsa dilin kemigi yok.bazen ben de yenik dusuyorum ofkeme hirsima .hatta kimileri bilerek ofkelendirmek icin seni kiskirtiyor ama bunu bilip kimseye firsat vermemek gerekiyor.sanirim bu konuda son zamanlarda oldukca başarılıyım.

Eskiden olsa ohooo oyle guzel kirar dokerdim ki..sanirim zamanla insan sakinligin ve sukunetin en guzel çözüm yolu oldugunu anliyor.o yuzden demem o ki gerek yok kirmaya dökmeye. Birisi dagitti mi bir seyleri birak daginik kalsin.eskiden kaybetme korkum da yoktu ama simdi sevdiklerime ya bir sey olursa diye cok korkuyorum, ya kirar da toparlayamazsam diye cok korkuyorum ama sadece sevdikledimi.gerisi pek de muhim degil zaten.

yilmaz27

Ne Mutlu Türküm Diyene
Site Yetkilisi
Süper Moderatör
hayat kendisi zaten bir ders dogru okuyup dogru ögrenmek lazim
ve ben dogru yolda olduguma kesinlikle inaniyorum cünki 1 kere olan sansimi
iyi degerlendiriyorum hayatimi yasiyorum bir daha gelme sansim yok keinlikle yok