İngilizce - Türkçe Metin Çeviri Siteleri

YoRuMSuZ

Biz işimize bakalım...
İngilizce bilmeyenler için İngilizceden Türkçeye online çeviri siteleri kısıtlı da olsa çözüm olabiliyor. İşte onlardan birkaçı.

Google hizmeti olan Translate servisi ile Tükçeden İngilizceye ve İngilizceden Türkçeye online metin çevirisi yapabiliyorsunuz. Şu an itibari ile 41 dilde çeviri imkanınız var. En çok kullanılan çeviri sitesi.

Diğer online çeviri sitelerinden en büyük farkı İngilizce çevirileri bilgisayar değil siteye üye olan kişiler tarafından yapılıyor olması.

İşleyiş şöyle; üye olduğunuzda size bir çeviri puanı veriliyor. Çeviri puanlarınız çeviri yaptırdıkça azalıyor. Eğer siz başkasına çeviri hizmeti verirseniz puanınız yükseliyor. Belirli dönemlerde puanı biten kullanıcıla, yeni çeviriler yapabilmesi için tekrar puan verilmekte. İngilizceden - Türçeye ve Türkçeden - İngilizceye metin çevirisi yapmakla birlikte 76 dile çeviri imkanı var.

e-PaCk

Forum Gururu
cucumis çok ilginç bir siteye benziyor :D:D en son bir türk şunları çevirmek istemiş.

Benim adım Ahmet Öztürk.Ben bir Türk çocuğuyum.16 yaşındayım.Lisede öğrenciyim.O bir devlet okuludur.İki erkek kardeşim ve bir kız kardeşim var.
Babam mühendistir.Okulda İngilizce öğreniyorum.Bir şehirde yaşıyorum.Onun adı Antalya.Tatil yerleri ve tarihi harabeleriyle ünlüdür.
Sen kaç yaşındasın?Kaç tane kız ve erkek kardeşin var?Benim meraklarım futbol ve pul biriktirmek.Senin merakların nelerdir?
Lütfen bana kendin ve ailen hakkında yaz.
Yakında senden haber almak ümidiyle...
Sevgilerimle

Pen friend olayına girmiş sanırım arkadaş ama bunda amaç ingilizceni geliştirmen çeviri sitesinde ingilizceye çevirip kız tavlamak değil ahmetciğim :)