• Merhaba Ziyaretçi.
    "Yapay Zeka Objektif " Fotoğraf Yarışması başladı. İlgili konuya  BURADAN  ulaşabilirsiniz. Sizi de bu yarışmada görmek isteriz...

Imei Numarasından Yada Sim Kart Numarasından Telefon Takibi Yapılabilirmi?

Beyfendi

Kaf Kef
Özel üye
Bir arkadaşımı takip etmek isriyorum sim kart no ve imei numarasından takip etmek istiyorum ne yapıyor ne ediyor nere gidiyor diye bu mümkünmüdür sizce..

nazenin

MiKRoSKoBiKCaNLı
Özel üye
Çok ayıp @Beyfendi :D niye takip edeceksin ki :)

Mümkündür ya illaki vardır ilgili programlar ama hic bir fikrim yok
karşılıklı yuklenen uygulamalarla birbirinin hareketlerinden haberdar olan tanidiklarim var etrafta ama sen sanırım arkadaşının haberi olmasın istiyorsun
Bence hiç gerek yok :) merak ettiklerini direk sor arkadaşına ve onun verdiği cevapla yetin :)

Beyfendi

Kaf Kef
Özel üye
Çok ayıp @Beyfendi :D niye takip edeceksin ki :)

Mümkündür ya illaki vardır ilgili programlar ama hic bir fikrim yok
karşılıklı yuklenen uygulamalarla birbirinin hareketlerinden haberdar olan tanidiklarim var etrafta ama sen sanırım arkadaşının haberi olmasın istiyorsun
Bence hiç gerek yok :) merak ettiklerini direk sor arkadaşına ve onun verdiği cevapla yetin :)
oyle olmuyorda gizli bişey yapıyorsa diye :D

YoRuMSuZ

Biz işimize bakalım...
Bir arkadaşımı takip etmek isriyorum sim kart no ve imei numarasından takip etmek istiyorum ne yapıyor ne ediyor nere gidiyor diye bu mümkünmüdür sizce..
Hayır mümkün değil bunu ancak operatörlere verilen talimatla güvenlik güçleri yapabilir.

Ama karşı tarafın izni ile ilgili kişinin telefonuna kurulan programla bu yapılabilir.

~Esinti~

Yoğurda sütü bozuk dediler. Gitti ayran oldu
Özel üye
Birak oda aşkını yaşasın birak oda unutsun oda kalebek olsun ucsun oda insan bayefendi bence imei ye felan gerek yok bi gun arkasina takilsan yeter :D ama dikkat et ona takip edeyim derken ona benzeme :P