Illede aşk...

DELİBALTA Muharrem

Öyle bir geçer zaman ki!
V.I.P
Aşk olmadan olmaz... Tüm dengeler aşk üzerinde kurulu... Her ne yapıyorsan yap yaptığın şeye aşk duymazsan başaramazsın, mutlu olamazsın, haz alamazsın.... Yani AŞK sadece iki kişi arasında yaşanan duygusal bir beraberlik değildir bence..... Ama bahsimiz ikikişi arasındaki AŞK TABİKİ.....Ey aşk sana olan aşkım o kadar büyük ki tutamayacak kaldıramayacak ve altında kalacağım diye o kadar korku ve heyacan içindeyimki....... Uzansam tutabilirmiyim diye düşünmekten koşsam yetişebilirmiyim diye hayıflanmaktan biçare bu yürek.... Sen sen aldın beni benden, anlamsızlığımı bitirdin anlam kattın yaşamıma... Işık tuttun karanlık kalan yarınlarıma... İçimi titreten soğuk havanın yerini sen aldın artık soğuk hava değil beni titreten sensin ve hep sen ol istiyorumm.Hadi tut elimi artık uzanalım şöyle bir yamaca, izleyelim yıldızları, bizimde şarkıda ki gibi bir anımız olsun (yıldızların altın da.. vesaire) Evet ne dersin bir imzada biz atalım mı? Ha ne dersin? Ben varım hadi sende bir düşün, düşün bence düşünmeye değer......AŞK ın o kadar tarifi varki.. Dünyada en zengin tarif AŞK.... O kadar değerli, eee tabi değerini bilene... Sen ve şen kalın.. EMİ... Eyvallah...