İlker Ayrık Seksenler'de

Enda

Neylersin!!!
V.I.P
Seksenler dizisinde Çağatay karakterine hayat veren ve senaryo gereği Belçika'ya gitmiş olan İlker Ayrık diziye geri dönüyor

Seksenler İzleyicisine Müjde! İlker Ayrık Geri Dönüyor!

Herkesten gizli evlenen Çağatay, Belçikalı eşi Amelie ile beraber annesi Rukiye’nin karşısına çıkıyor.

Başarılı oyuncu, 'Seksenler' dizisine geri dönmesiyle ilgili “Burası zaten benim ailem gibiydi. Eve geri dönmüş gibi hissediyorum” dedi

Enda

Neylersin!!!
V.I.P
Çağatay'ın diziye geri dönmesini isteyen büyük bir kesim vardı aslında ama aklımın bir türlü almadığı senelerdir kafam da soru işareti olan şey ilk bölümlerde arkadaş Seçil ile evliydi öyle gösterildi sonra Seçil yurt dışına gitti arada kaç kız geldi geçti hatta evlilikten dönüldü falan Seçil bir bölüm geldi sonra yine gitti çocuk oyuncağına döndü bu iş artık şunun adını koysunlar ,dizinin o eski tadı da yok zaten uzatttılar da uzattılar en son 89 yılındalardı benim bildiğim 92 yılına geçtiğini söylemişti biri ama dizinin adı hala seksenler yahu😊

GüLüCüKツ

Tatlım tatlım 👶🏻
V.I.P
Çağatay'ın diziye geri dönmesini isteyen büyük bir kesim vardı aslında ama aklımın bir türlü almadığı senelerdir kafam da soru işareti olan şey ilk bölümlerde arkadaş Seçil ile evliydi öyle gösterildi sonra Seçil yurt dışına gitti arada kaç kız geldi geçti hatta evlilikten dönüldü falan Seçil bir bölüm geldi sonra yine gitti çocuk oyuncağına döndü bu iş artık şunun adını koysunlar ,dizinin o eski tadı da yok zaten uzatttılar da uzattılar en son 89 yılındalardı benim bildiğim 92 yılına geçtiğini söylemişti biri ama dizinin adı hala seksenler yahu😊
Evet ya dizi eskiden daha kaliteliydi zaten konu tekrari olunca hicbir dizinin tadi kalmiyor maalesef .

GüLüCüKツ

Tatlım tatlım 👶🏻
V.I.P
Zaten hafta da bir defa yayınlanacakmış artık
Sıktılar tadı kaçtı arada açıp izlerdim eskisi kadar takipçisi değilim
90'ları cekseler biraz da ne var o dizi ATV yerine TRT 1 de başlasaydı ömrü daha uzun olabilirdi
Ama onda pek samimiyet yoktu canim cok yapmacikti oyuncular oyle hatirliyorum 😄