• Merhaba Ziyaretçi.
    "Yapay Zeka Objektif " Fotoğraf Yarışması başladı. İlgili konuya  BURADAN  ulaşabilirsiniz. Sizi de bu yarışmada görmek isteriz...

"ILKBAHAR" Konulu Fotoğraf Yarışması

YoRuMSuZ

Biz işimize bakalım...
Yarışmaya katılacağım hem de bu kez sonuncu olmamak kararındayım :D Farkındaysanız çok fena bıktım her seferinde sonuncu olmaktan. :D

Konudaki gereksiz mesajları siliyorum lütfen eğlenceyi kavgaya çevirmeyelim. (Bu ifade silinecek)

Birkaç mesaj gözümden kaçmış gereksiz tüm mesajlar silindi...

Kaldığımız yerden devam, konu resim yarışması oldukça geniş yelpazeli bir konu üstelik... :)

Araf

İstemeden Kirleniyor İnsan.
Özel üye
Hayırlı olsun o halde katılanlara. biz düşünmüyoruz sağolun.sırf sevdiğim insanın iki tanesi davet etti diye girmiştim. bakıyorumki değişen hiçbirşey yok. nickimi değiştirme konusunda mesaj atmıştım cevap yazmışınız teşekkür ederim Araf olması mümkünse Araf olsun lütfen parasıda neyse sorun değil hepsini alabilirsiniz.

YoRuMSuZ

Biz işimize bakalım...
Hayırlı olsun o halde katılanlara. biz düşünmüyoruz sağolun.sırf sevdiğim insanın iki tanesi davet etti diye girmiştim. bakıyorumki değişen hiçbirşey yok.
Daha öncede söylemiştim @Aşĸ-ı DeruN 11 yıldır açık bir forumuz. Gelenlere her zaman kapımız açık açıldığımız günden beri bu bizim politikamız. Çoğunluğu ilgilendirmeyen ve negatif etki bırakan durumların özel mesajla halledilmesi gerektiğini düşünüyoruz.

Burayı biz aile olarak görüyoruz aile içi anlaşmazlıkların olabileceğini elbette anlayışla karşılaşıyoruz. Eğer aileden biri olarak görüyorsanız kendinizi buradasınız, yok ben bu aileye dahil olamam diyorsanız bakış açılarına saygılıyız. Kavga ve kargaşa hoş karşılanmaz burada. Bu kişiye özel bir durum değil, kendim içinde yöneticilerim içinde üyelerimiz için de geçerli bir durumdur.

nazenin

MiKRoSKoBiKCaNLı
Özel üye
Diğeri sonuclandi bile mii çoğu şeyi kaciriyorum ben amaa :)
Hiç kacirmam yarışmaları muhakkak katilirim :D
inş unutmaz ve fırsat bulursam yine varım bende :)

BeReNN

Alyam?
Özel üye
Bol katılımlı olur umarım inşallah katılabilirim resim çekme yeteneğim sıfır ama ilkbahar konulu belki yarışmaya katılacak kadar güzel bir kare yakalarım :)

-araz-

EYVALLAH...
V.I.P
her seferinde buna katılacağım deyip de katilaamadigim kimbilir kaçıncı yarışma.ama bu kez katılacağım.

Papatya

V.I.P
V.I.P
O değilde, ben bir sürü fotoğraf çekebilirim bu konuyla ilgili. Şimdiden üç adet fotoğrafım oldu. Bu çok büyük bir haksızlık! Hangisiyle katılacağım şimdi ben. :D
Bu tıpkı piyango bileti alıp, para çıkınca nereye harcasam düşüncesine benziyor.
Traji komik, acı ama gerçek. :D