İlk Yardım Köşesi

Öncelikle cümleten hayırlı sabahlar. Forumumuzun sağlık köşesinde alt kategori olarak İlk Yardım Köşesi açılmasının iyi olacağı kanaatindeyim. İlk yardıma en fazla ihtiyaç duyulan yaz aylarına girmeden önce bu tür bir bilgilendirme iyi olacaktır. Gerekli tüm bilgiler bende mevcuttur. Seve seve bu tür bir köşede paylaşabilirim. İlginiz için şimdiden teşekkür ederim.

Athensstar

Üyecik
iyi gunler/iyi aksamlar

oncelikle herkese selamlarimi sunarim

benim soyle bir sorunum var bir kac gun once kablosuz internet hatti aldim ve evimde de nete laptop ile baglaniyorum,cerez tv yi indirdim tv kanallarini aciyorum ama ekran renga renk,sanki resimlerin negatifi gibi goruntu aliyorum baglantida sorunum olmadigini duunuyorum ses olayinda da sorunmum yok ama online goruntuleri bu sekilde bozuk goruntu seklinde algiliyorum
bu sorun yalniz online yayinlar da boyle ornegin you tube den goruntu izlerken ayni sorunla karsilasmiyorum
ne yapmam gerekiyor bilgilendirirseniz memnun olurum .

YoRuMSuZ

Biz işimize bakalım...
Aynı şekilde bağlanıyorum. Hatta iki tane laptop var. İkisi ile de denedim bir sorun yok. Ekran kartı ile ilgili bir sorun olmalı diye düşünüyorum. DirectX versiyonu eski ise ondan da kaynaklanabilir.