• Merhaba Ziyaretçi.
    "Yapay Zeka Objektif " Fotoğraf Yarışması başladı. İlgili konuya  BURADAN  ulaşabilirsiniz. Sizi de bu yarışmada görmek isteriz...

İçerik testi İlk Kime Yardım Edersiniz?

Enda

Neylersin!!!
V.I.P
Sizce İlk Olarak Hangi Bireye Yardım Edilmeli? Kararınızı Dikkatli Verin!

Kime yardım edersiniz

1. Eğer hemşireye yardım etmeyi seçtiyseniz;

Hemşireye yardım etmeyi seçmeniz öncelikle neşeli ve biraz da vurdumduymaz bir insan olduğunuz anlamına geliyor. Hemşire resimde gerçekten yardıma ihtiyacı olanlardan biri değil. Onu seçmeniz uyumlu biri olduğunuza işaret ediyor. Dünya’nın ciddi sorunları sizi rahatsız etmez. Çok iyimsersiniz ve yaşamın parlak yönleri dikkatinizi çok rahat bir şekilde çekmeyi başarıyor. İletişim kurmada zorlanmıyorsunuz. Rahat tutumlar sergilemeniz karanlık dönemlerin her zaman geçici olduğuna inancınızı arttırıyor. Yerinde duramayan bir yapıya sahip olduğunuz için evde 4 duvar arasında kalmaktan nefret edersiniz. Özgür ruhlu ve maceracı birisiniz.

2. Eğer koltuk değnekli adamı seçtiyseniz;

Koltuk değnekli adam yardım etmeyi seçmiş olmanız, doğuştan bir lider olduğunuza işaret ediyor. Resim size koltuk değnekli adamın düşmek üzere olduğunu gösteriyor. Onu yürürken görüyorsunuz ve yardıma ihtiyacı varken zaman kaybetmesini istemeyip, yardım ediyorsunuz. Bu sizin direkt olarak lider ruhlu biri olduğunuzu yansıtıyor. Genellikle bulunduğunuz grubun merkezinde siz varsınız. Birçok insanı etkiniz altına alabiliyorsunuz. Adama yardım etmeniz önceliğiniz oluyor çünkü ayağı kırık olmasına rağmen yürümeye çalışmasını içten içe takdir ediyorsunuz.

3. Eğer ağlayan çocuğu seçtiyseniz;

Ağlayan çocuğu seçmeniz empati yeteneğiniz olduğunu gösterir. Çocuk ağlıyor ve kimse nedeni bilmiyor. Bebekler çok fazla sebepten dolayı ağlar, kimisi çok önemli olabilecekken, kimisi de türlü sebeplerden kaynaklanabiliyor. Bebeğe yardım etmeyi seçmen senin hassas bir insan olduğunu ve kimseyi acı çekerken görmek istemediğinin bir işareti. Bebeğin hissettiği şeyi ifade edemeyeceğinin farkındasın, ağlamak tek ifade edebileceği yol. Ağlıyor ama nedenini bilmiyorsunuz ve bu herhangi bir şey olabilir. Kaybolmuş bir çocuk ya da yalnız kalmayı sevmedikleri ve devamlı ilgi istedikleri için de olabilir. Bebeğe ağlama sebebini tam olarak bilmeden yardım etmeye çalışmanız , herhangi birinin yardım çağrısı için yanıt verdiğinizi gösterir. Bu sizin çok fazla zarar vermenize yol açtı. “Başkalarının senin üzerinizden fayda sağlamasına izin verme” iyiliğinizi isteyen kişiler tarafından muhtemelen sıklıkla duyduğunuz bir şey olsa gerek. Arkadaşlarınız size güveniyor ve sizle konuştuktan sonra huzur buluyorlar. Güçlü bir ruhani algıya sahip olmanız başkalarının duygularından kolayca etkilenmenize yol açıyor.

4. Eğer yaşlı kadını seçtiyseniz;

Yaşlı kadına yardım etmeyi seçmeniz yüksek ahlaki değerlere sahip ve iyimser bir kişiliğiniz olduğunu gösteriyor. Resim size yaşlı kadının yardıma ihtiyacı olduğunu net bir şekilde gösteriyor. Yaşlı kadına yardım etmiş olmanız, yüksek etik bir algıyla büyümüş olduğunuzu gösteriyor. Geleneksel değerlerinizi el üstünde tutuyorsunuz. Sahip olduğunuz kültüre derin bir saygınız var. Büyüklere olan saygınız, onlara yardım etme isteğiniz sizin fedakar yönünüze işaret ediyor. Doğanız gereği iyimsersiniz ve bir insanın kaç yaşında olursa olsun, bu dünyaya hala katkıda bulunabileceğini ve onlara yardım etmenin sizin göreviniz olduğunu düşündüğünüzü anlıyorsunuz

YoRuMSuZ

Biz işimize bakalım...
Açıklamaları okumadan cevap veriyorum. Bebeğe yardım ederim. :) Muhtemelen zincirleme bir reaksiyona neden oluyoruz. :)