İlginç huylarınız ve alışkanlıklarınız?

Sypnosis

in god we trust all others we audit
Özel üye
Herkesin vardır insanları güldüren, sinirlendiren veya üzen ilginç huyları ve alışkanlıkları. Konu altında bunları paylaşalım :)

Benim her şeyi garantiye alma huyum vardır. Evden çıkarken kapıyı kapattığıma emin olmak için kapıyı kapatırım, hatta kendime kanıtlamak için kapıyı açmaya çalışırım iterek açılmadığını görünce rahatlayarak giderim :D

Yanıma almam gereken önemli bir belge varsa yol boyunca doğru belgeleri mi aldım diye kontrol ederim

Kafamda bir plan/proje varsa bunu gerçekleştirmeye yaklaşana kadar kimseye bahsetmem

-araz-

EYVALLAH...
V.I.P
Her seferinde ayni yollardan gitme gibi bir aliskanligim var. Sanki farkli bir guzergahi kullandigimda basima bir sey gelecekmis gibi hissediyorum kendimi.

Aliskanliklarina asiri derecede bagli bir insanim.surprizlerden, rutinimin bozulmasindan ve planladigim gun akisi icindeki farkli seyleri yapmaktan hic hoslanmam.

Enda

Neylersin!!!
V.I.P
Yanıma almam gereken önemli bir belge varsa yol boyunca doğru belgeleri mi aldım diye kontrol ederim
Bende çok kontrolcüyüm anahtarı aldım mı cantam da mı diye defalarca kontrol ediyorum ama bir kere çantayı almadan kapıyı cekiver mişim ya ona rağmen bir kaç anahtarı evde unuttuğum oldu üzerine düşmedim mi oluyor işte oysa cok dikkat ederim :)

Ah ahhh benim kapıyı kapattım mı Ocak açık mı kaldı acaba ışıkları kapattım mı diye diye tam giderken eve geri geliyorum 😟😂
Bende daha cok anahtar yanımda mı takıntısı var bir de daha eve varmadan anahtarı çantadan çıkarır elime alırım kapıya vardım mı aramakla uğraşmayayım diye

Son düzenleme:

yilmaz27

Ne Mutlu Türküm Diyene
Site Yetkilisi
Süper Moderatör
her uyandigimda kalkip dus alirim
evden cikarken cüzdanim,anahtarim,maskem,yanimdami
her seyim düzgünmü t shirti dogrumu giymisim
her seyi kontrol ederim
cöp torbasini alimsmiyim evde yokken kokmasin
pencerelerin hepsi acikmi hava almasi icin
tv kapalimi elektrikler kapalimi gaz kapalimi bosa yanmasin ben evde yokken
:-))
simdi canta kontrolü
muz varmi
kavun varmi
karpuz varmi
özel koruma esyalarim tamammi
kimliklerim tamammi
kapi kapanmadan evvel son bir anahtari kontrol ederim ve cikarim
:-))

Enda

Neylersin!!!
V.I.P
Ne yaptın ya @yilmaz27 ben de evden çıkmadan hep alıyorum çöpleri almayan da yoktur sanırsam:)
Markette de önden kredi kartını hazır ederim eğer gideceğim yer önceden belliyse o saat gelmeden tüm hazırlıklarımı yapar öyle beklerim mi son dakikaya bırakmam cantamı ve alacaklarımı akşamdan ayarlarım ne beklemeyi severim ne de bekletilmeyi ama nedense hep bekleyen oluyorum:)
Hatta yola inerim çöpleri de atacağım için biraz stres yaparım yani;)

yilmaz27

Ne Mutlu Türküm Diyene
Site Yetkilisi
Süper Moderatör
Ne yaptın ya @yilmaz27 ben de evden çıkmadan hep alıyorum çöpleri almayan da yoktur sanırsam:)
Markette de önden kredi kartını hazır ederim eğer gideceğim yer önceden belliyse o saat gelmeden tüm hazırlıklarımı yapar öyle beklerim mi son dakikaya bırakmam cantamı ve alacaklarımı akşamdan ayarlarım ne beklemeyi severim ne de bekletilmeyi ama nedense hep bekleyen oluyorum:)
Hatta yola inerim çöpleri de atacağım için biraz stres yaparım yani;)
bende öyle hep önce giderim+
beklerim ama bekletmem ne olur ne olmaz diye hep erken cikarim

stresslere girerim yollarda araba kullanmasini bilmiyorlar diye
birde belirli bir saattt orda olmak istiyorsam vaktim oldugu halde stress lere girerim
ama ulastigimda her seyi unuturum :-))