• Merhaba Ziyaretçi.
    "Yapay Zeka Objektif " Fotoğraf Yarışması başladı. İlgili konuya  BURADAN  ulaşabilirsiniz. Sizi de bu yarışmada görmek isteriz...

Ilginc bir Bulmaca

GeceYolcusu

Özel Üye
Özel üye
Bunu biliyorum.
Boğaz :)
@Escarfe keski biliyorum deseydin bu o kadar kolay bir seymiydi yani? tuh ya =vvv:elsalla: Bu arada bueskarfemi okunuyor yoksa yazildigi gibimi? Interneti aradim ne oldugunu bulamadim?;;H
Az kaldi unutuyordum Tebrikler tabi =ZZ
Güncelleyelim bence bunu ? zira artık Türkiye de 3 tane var ? @Sentinus 3. sü nerede?

Sentinus

Tengri biz menen!
Özel üye
Bunu biliyorum.
@Escarfe keski biliyorum deseydin bu o kadar kolay bir seymiydi yani? tuh ya =vvv:elsalla: Bu arada bueskarfemi okunuyor yoksa yazildigi gibimi? Interneti aradim ne oldugunu bulamadim?;;H
Güncelleyelim bence bunu ? zira artık Türkiye de 3 tane var ? @Sentinus 3. sü nerede?

Boğaz’ı nedense köprü gibi düşünmüşüm ben ? davam da haklıyım ama soruyla alakam yok ?

r0se

Forum Onuru
Özel üye
Bunu biliyorum.
Eskarfe diye okunuyor. Bulamazsın bana özgü bir kelime :D