• Merhaba Ziyaretçi.
    "Evden Kareler" konulu fotoğraf yarışması başladı. İlgili konuya  BURADAN  ulaşabilirsiniz. Sizi de bu yarışmada görmek isteriz...

iki ay ara ile anne oldu(duble anne)

BIYIKLI

V.I.P
V.I.P
Duble anne

Romanya’nın kuzeyinde bulunan Iasi kentinde yaşanan iki rahimli Rumen kadın, iki ay arayla doğurdu. Aralık ayında normal doğumla 1,6 kilogramlık bir erkek çocuk dünyaya getiren anne, dün de diğer rahminde gelişen bebeğini dünyaya getirdi.

ROMANYA’nın kuzeyinde bulunan Iasi kentinde yaşanan olayda Maricica Tescu adlı kadın, aralık ayında normal doğumla 1,6 kilogramlık bir erkek çocuk dünyaya getirdikten sonra, dün sezaryenle 2,6 kilogram ağırlıkta bir bebek daha doğurdu.

Ülkede bir ilk

Tescu’nun iki rahminin bulunduğunu söyleyen Iasi kentindeki Cuza Voda Doğum Hastanesi’nin doktoru Mircea Onofriescu, 59 gün arayla doğan bebeklerin ve annenin sağlık durumunun iyi olduğunu ifade etti. İki ay arayla gerçekleşen doğumların Romanya’da ilk olduğuna dikkat çeken doktorlar aralık ayında doğan bebeğin şu anda yeni doğan bebekle aynı kiloya ulaştığını söylediler
 
Düzenleyen yönetici:

YoRuMSuZ

Biz işimize bakalım...
İngiltere'nin başkenti Londra'da 3 Mart 1950 tarihinde postaya verilen bir mektup, tam 56 yıl sonra adrese ulaştı. The Sun gazetesinin haberine göre, mektupta, Gwen isimli kadın erkek arkadaşı George Green'i öğle yemeğine davet ediyor.

El yazısıyla yazılan mektupta şu ifadeler yer alıyor: 'George, önümüzdeki hafta Monty'de buluşalım. Saat 2 senin için uygun mu? Sevgiler Gwen.' 90 kilometre mesafedeki Cambridge kentinden postalanan mektup, adresin üzerinde yazılı Trinity Koleji'ne geçtiğimiz gün ulaştı.

Sekreter Patricia Kirwan, 'Mektubun üzerindeki tarihi görünce hepimiz güldük. Belki de mektubun ulaşamaması büyük bir aşkı bitirmiştir' dedi.
 
Top