Kaynak ikonu

Android Igo Primo Navigasyon - Note 3 Ve Note 4 Için Uygun -

YoRuMSuZ

Biz işimize bakalım...
Igo Primo Navigasyon - Note 3 Ve Note 4 Için Uygun - Igo Primo Navigasyon - Note 3 Ve Note 4 Için Uygun

Navigasyon Sürümü: iGO Primo Navigasyon 9.6.29.483387

Note 4
telefonumda halen kullanmakta olduğum sürümdür ve Note 3 telefona da yüklenip denenmiştir, tam anlamıyla sorunsuz çalışmaktadır.

Ekran çözünürlüğü otomatik ayarlandığı için Android 4x sürümlerinin çoğunda alışacaktır. İçerisindeki sys.txt dosyası otomatik ekran çözünürlüğüne göre ayarlanmıştır.

Başarsoft firmasının 31 Ocak 2015 te yayınladığı...

Açıklamanın devamı için tıklayınız...

Son düzenleme:

YoRuMSuZ

Biz işimize bakalım...
GLOBAL CFG HATASI VERİYOR NOTE 3
Telefonun kök dizinine atarsanız sorun ortadan kalkacaktır. SD kartta çalıştırılması bu soruna neden olabiliyor.
IGO klasörünü telefonunuzun kök dizinine atarak...

Kök dizindeki IGO klasörü bu şekilde görünmeli ve her şey bu klasörün içinde olmalı.

e38Rl3V.png

YoRuMSuZ

Biz işimize bakalım...
iGO Primo Navigasyon 9.6.29.483387 sürümü sadece Note 3 ve Note 4 değil denemek fırsatı bulduğumuz telefonlarla da çok uyumlu çalışıyor.

Bu navigasyon sürümünü sorunsuz kullanabileceğiniz birkaç model telefon daha...

Samsung Note serisi.

Note 2
Samsung s5
Samsung s4

Bu serilerde de 2015 yılına ait veritabanına ait navigasyonu rahatlıkla kullanabilirsiniz.

ftr01

Üyecik
Merhaba,

Öncelikle paylaşımınız için teşekkürler. Bugüne kadar IOS'da olsun Android'de olsun birçok IGO sürümü kullandım. 3 aydır Note 4 kullanıcısıyım, navigasyon ararken konunuzu buldum.

Android 4.4.4 sürümü ile linkteki IGO'yu kurdum, ancak program inanılmaz yavaş çalışmasının yanında, haritada olmayan yollar ve çizgiler gösteriyordu. Kaldırdım tekrar kurdum, ancak sonuç alamadım. Şu an Android 5 Lolipop kurulu durumda. (SD Kart kullanmıyorum, direkt cihaz hafızasına yüklüyorum.)

Acaba konuyla ilgili bir öneriniz var mı? Sadece güncel yazılım ve haritayı indirebileceğimiz bir link mevcut mu?

YoRuMSuZ

Biz işimize bakalım...
Merhaba,

Öncelikle paylaşımınız için teşekkürler. Bugüne kadar IOS'da olsun Android'de olsun birçok IGO sürümü kullandım. 3 aydır Note 4 kullanıcısıyım, navigasyon ararken konunuzu buldum.

Android 4.4.4 sürümü ile linkteki IGO'yu kurdum, ancak program inanılmaz yavaş çalışmasının yanında, haritada olmayan yollar ve çizgiler gösteriyordu. Kaldırdım tekrar kurdum, ancak sonuç alamadım. Şu an Android 5 Lolipop kurulu durumda. (SD Kart kullanmıyorum, direkt cihaz hafızasına yüklüyorum.)

Acaba konuyla ilgili bir öneriniz var mı? Sadece güncel yazılım ve haritayı indirebileceğimiz bir link mevcut mu?
Maalesef bir önerim yok hocam. Yoğun olarak Note 4 'te kullanıyorum ve diğer modellere yükleyen arkadaşlar da hiç bir sorun olmaksızın kullanıyorlar.

Bu gün itibari ile performansı ve işlemcisi oldukça düşük olan General Mobile Discovery modeline yükledim. Hiç sorunsuz çalıştı ve birlikte test ettik trafikte. Belki çalışan başka bir programla çakışmış olabilir. Bir fikrim yok açıkçası.

Linklerin çoğu sorunlu. O yüzden denenmemiş bir linki vermek doğru olmaz. Benim de denediğim anca 5. indirmede başarılı olduğum bir IGO ve 2015 Ocak sonu sürüm olduğu için paylaştım bu sürümü. Paylaşmadan önce de içerisinde olmayan sys.txt dosyasını oluşturdum. Kurulum dosyası da içinde olduğu için istediğiniz zaman cihazdan kaldırıp tekrar kurulumunu yapabilirsiniz. Klasör içindeki kurulum dosyasını silmediğiniz sürece elbette.

YoRuMSuZ

Biz işimize bakalım...
Güle güle kullanınız. Yavaş çalışmaktan kastınız ne anlamadım ama önemli olan yol durumunu minimum 100 metre önceden haber vermesi. Kullanımı sırasında ekrana bakmaya gerek yok zaten yönergeler doğruysa sorun yoktur. )