• Merhaba Ziyaretçi.
    "Yapay Zeka Objektif " Fotoğraf Yarışması başladı. İlgili konuya  BURADAN  ulaşabilirsiniz. Sizi de bu yarışmada görmek isteriz...
Kaynak ikonu

Android Igo Primo Navigasyon - Note 3 Ve Note 4 Için Uygun -

silarsu

Üyecik
Simdi Note 7 de denedim ve Mükemmel calisiyor tabiki Note 7 ile birlikte daha yeni ve Demo olan bir sürüm geliyor sürüm No. 9.18.27.655384 bununla birlikte online Trafik bilgisi de geliyor ama dedigim gibi maalesef Demo 7 gün bir deneme veriyorlar umarim bu konuyu da burada halledebiliriz Saygilarimla.

YoRuMSuZ

Biz işimize bakalım...
Simdi Note 7 de denedim ve Mükemmel calisiyor tabiki Note 7 ile birlikte daha yeni ve Demo olan bir sürüm geliyor sürüm No. 9.18.27.655384 bununla birlikte online Trafik bilgisi de geliyor ama dedigim gibi maalesef Demo 7 gün bir deneme veriyorlar umarim bu konuyu da burada halledebiliriz Saygilarimla.
Note 7 telefonunuz hayırlı olsun. :)
Burada paylaştığımız sürüm demo değildi hocam Acaba internet üzerinden güncelleme falan mı yaptınız ben de anlamadım. Bunu bir süre kullanıp bırakmıştım. Arık google navigasyon yetiyor. Hele de Whatsapp konum gönderme olayı da olunca artık gerek duymadım.

yesim434

Hırçın Karadeniz Kızı Biricik Yeşim
AdminE
Bu Ayın Lideri
Gercekten harika bir program artik

Navigasyonsuz da olmuyor​

Navigasyon kullanmak icin arabada sart degil yaya giden insanlarada çok lazim oluyor​

yilmaz27

Ne Mutlu Türküm Diyene
Site Yetkilisi
Süper Moderatör
bu program note 10+ ta calisiyormu gerci benimsygic navii sistemim var

radar alarimli
bir sorayom dedim samsuung s9 ve s7 icin

YoRuMSuZ

Biz işimize bakalım...
Denemedim çalışabilir ama güncel yol haritaları için uygun olmayabilir. Güncel bir versiyon yükleyip ses dosyaları üzerine atılabilir belki.