Kaynak ikonu

Android iGO Primo Navigasyon - Galaxy Tab 7.7 ye uygun

YoRuMSuZ

Biz işimize bakalım...
iGO Primo Navigasyon - Galaxy Tab 7.7 ye uygun - iGO Primo Navigasyon - Galaxy Tab 7.7 ye uygun

Yenilendi !..

Galaxy Tab 7.7 cihazımda birçok navigasyon programı denedim. Ancak Galaxy S i9000 telefonda rahat çalışan navigasyonlardan hiçbiri Galaxy Tab 7.7'de çalışmadı. Ya ICS sürümü ya çeşitli dosya hataları ile engeller çıktı.

Arama yaparken 2012 sürümlü bu iGO Primo Android navigasyon programına rastladım.

Bu sürümde iki ayrı çözünürlük için apk dosyası mevcut.

1280 x 720 çözünürlük
1280 x 800 çözünürlük...

Açıklamanın devamı için tıklayınız...

Son düzenleme:

YoRuMSuZ

Biz işimize bakalım...
Evet maalesef silinmiş yakın zamanda tekrar upload ederim. Gerekirse tabletteki uygulamayı olduğu gibi yüklerim.

YoRuMSuZ

Biz işimize bakalım...
Galaxt Tab 7.7 için 2012 IGO yazılımını güncelledim arkadaşlar. Kendi kullandığım şekilde SD karttan kopyaladım. İndirme linklerinde sorun olmaz umarım.

Türkçe dışındaki dilleri sildim. 4 adet farklı Türkçe dil dosyası var, Laz şivesi dil dosyası dahil.

Rardan çıkardığınız tüm dosyalar IGO adlı klasörde olmalı...

Not: Bu sürümü Galaxy S3 telefonda da denedim, sorunsuz çalışıyor.

HAYAL__

* kaLp gözüyLe *
Hocam iGO yazılımı ile Google'nin bir iletişimi yok. İkisi birbirinden farklı yazılımlar... iGO piyasadaki en kullanışlı navigasyon yazılımıdır.

Pylaşım yaparken fotoğaf atamadım bugün... bir tane fotoğraf ekledim..silince yerine yenisini elkemek istedim... eklemedi.... forumu kapatmak zorunda kaldım... bu yapılan değişiklik nedeniyle mi oldu... bugün defalarca aynı olay oldu

YoRuMSuZ

Biz işimize bakalım...
Pylaşım yaparken fotoğaf atamadım bugün... bir tane fotoğraf ekledim..silince yerine yenisini elkemek istedim... eklemedi.... forumu kapatmak zorunda kaldım... bu yapılan değişiklik nedeniyle mi oldu... bugün defalarca aynı olay oldu
Hayır hayır bir değişiklik yapmadık forumda. Söylediğim şey iGO navigasyon yazılımının kullanımı ile ilgiliydi.