• Merhaba Ziyaretçi.
    "Güzel söz"
    konulu yarışma başladı. İlgili konuya BURADAN ulaşabilirsiniz. Sizi de bu yarışmada oy kullanmaya bekliyoruz...
  • Merhaba Ziyaretçi.
    Artık kazanılan ÇTL miktarları istenildiğinde TL ile değiştirilebiliyor. Konu ile ilgili detaylara BURADAN ulaşabilirsiniz.

Ifa 2012: Yeni Philips Designline Edge Tv

Papatya

V.I.P
V.I.P


ifa-2012-yeni-philips-designline-edge-tv-3907703_o.jpgEn yeni Akıllı TV özellikleri, Ambilight Spectra 2 görüntü deneyimi ve üstün 3 boyutlu performansıyla, 2012 IFA 2012: Yeni Philips DesignLine Edge TVmodelleri, tasarım ve fonksiyonun sıradışı bir birleşimini sunuyor.

TP Vision, yeni Philips DesignLine Edge serisi Akıllı TV'lerini görücüye çıkardı. Şık tasarımı ile dikkat çeken yeni DesignLine Edge serisi Akıllı TV'ler, inci beyazı kasası ve pürüzsüz, parlak cam ön paneliyle piyasadaki diğer televizyonlardan ayrılıyor. Son teknoloji Akıllı TV özellikleri, Ambilight Spectra 2 görüntü deneyimi ve üstün 3 boyutlu performansı ile, 2012 DesignLine Edge TV modelleri, tasarım ve fonksiyonun sıradışı bir birleşimini sunuyor. 119 cm (47") ve 107 cm (42") lik DesignLine Edge Akıllı TV' ler, Türkiye ile birlikte Avrupa ve Rusya'da, 2012'nin üçüncü çeyreğinde satışa sunulacak.

Şık tasarım, çarpıcı ışık efektleri yaratan Ambilight Spectra 2 ile tamamlanıyor

119 cm (47") ve 107 cm (42")'lik büyük boyutlardaki ekranlara sahip olan bu televizyonlar sadece 3.5 cm kalınlığındalar. Modern yaşam alanlarına kolaylıkla entegre edilebilen televizyonlar, tek parça camdan yapılmış ve inci beyazı, ince ve yarı saydam bir çerçeve ile kombine edilmiş minimalist ve düzenli ön panelleriyle televizyona inanılmaz bir hafiflik hissi yüklüyor. Öyle ki televizyon sanki standının üzerinde yüzüyormuş gibi görünüyor. İncelikli tasarımı, hem görüntüleme deneyimini yoğunlaştıran hem de oturma odasında çarpıcı ışık efektleri yakalamaya olanak veren Ambilight Spectra 2 ile mükemmel bir şekilde tamamlanıyor.

Güzel ve akıllı

En son Akıllı TV uygulamaları ile gelen DesignLine Edge modelleri, mükemmel bir eğlence deneyimi vadediyor. Gömülü bulunan WiFi arayüzü ile, TV'ler yerel bir ağa ya da internete kablosuz bağlantı kurarak, dijital içeriğin inanılmaz dünyasına kapıları açıyor. Yenilenen Philips Akıllı TV ekranı üzerinden VOD (video on demand) içeriklerine, catch-up TV programlarına ve internette sörf yapma gibi bir dizi uygulama ve hizmete kolayca erişilebiliyor. Philips DesignLine Edge cihazları, aynı zamanda yayını durdurma, USB kayıt ve Skype™ üzerinden ses ve video aramaları gerçekleştirme özelliklerine de sahip.

Philips MyRemote uygulaması, kullanıcılara, TV izledikleri esnada, mobil cihazlarını bir uzaktan kumandaya dönüştürerek, tablet ya da akıllı telefonlarında Elektronik Program Rehberi ile (EPG) dolaşma imkanı sunuyor. Uygulama, aynı zamanda, video ve fotoğrafların, tek bir parmak hareketi ile TV'ye gönderilmesini sağlıyor.

Full HD ekranlarla gelen yeni DesignLine Edge modelleri, alışageldik üstün Philips TV görüntü kalitesini sunuyor. Modeller, üstün hareket keskinliği için 600Hz Perfect Motion Rate ve aksiyon sahnelerinde yüksek detay için Pixel Precise HD gibi teknolojileri de içeriyor.

Kapsamlı 3 boyut deneyimi

Görüntü iyileştirme teknolojisi, aynı zamanda, DesignLine Edge'de bulunan kapsamlı 3 boyutlu deneyimini pekiştiriyor. 3 Boyutlu Derinlik ayarlaması, kullanıcılara, 3 boyutlu içeriği kendi istedikleri gibi görüntüleme imkanı sunarken, ayrıntılı 2 boyuttan 3 boyuta çevirme fonksiyonu, her içeriği 3 boyuta çevirebiliyor. Özel 'İki Kişilik Tam Ekranlı Oyun' modu da, çift kişilik bir oyunda tam ekranlı oyun imkanı sunarak eğlenceye eğlence katıyor.

 
Top