Eğlence testi İdeal Meslek Rehberiniz!

GüLüCüKツ

Tatlım tatlım 👶🏻
V.I.P
Siz Doktor olmalısınız.

Siz insanlara yardım etmeli, onların gözündeki mutluluğu, minnettarlığı görmelisiniz. sizin için hayatın anlamı burada gizli. Bunun için siz doktor, hemşire, vb. olmalısınız. Her ne kadar çalışma şartları ağır da olsa, meslek kendi içinde tehlikeler barındırsa da sizin içinizde yanan ateşin sönmesi için yapmanız gereken iş insanları iyileştirmektir. Dünyaya bu amaçla geldiğinizi düşünüyorsunuz. Belki de öyledir.

Aslinda olabilir :P

Düş

Özel Üye
Özel üye
Siz Öğretmen olmalısınız.
Tatillerinin çokluğundan, mesai saatlerinin azlığından değil, siz çocuklarla, insanlarla iyi anlaşabildiğiniz, hakim olduğunuz konuları öğretmede başarılı olduğunuz için öğretmen olmalısınız. Yeni nesiller yetiştirmeli, sahip olduğunuz bilgi ve birikimi çocuklara aktarmalısınız. Sabırlı, sevecen, ılımlı kişiliğinize en uygun meslek öğretmenlik.

Ciddi misin ya :D

bivatandaş

İnşirah İnşirah İnşirah
Özel üye
hımmms..

Siz Araştırma Görevlisi olmalısınız.
Siz rutini seven, hayatında düzen olması için çabalayan birisiniz. Ancak bu sizin araştırmacı ruhunuzu öldürmüyor. Bilakis özel hayatınızdaki bu düzen araştırmacı ruhunuzu olumlu yönde besliyor. Bu ikisini harmanlayabileceğiniz iş araştırma görevlisi olmaktır. Hem akademik kariyerinizi yapar hem de düzenli bir hayat sürmüş olursunuz. Üniversitede kalmak tam sizin işiniz.

Papatya

V.I.P
V.I.P
Siz Sanatçı olmalısınız.
Sizin gem vurulamaz bir ruhunuz var. Sınırlarınız, setleriniz yok. Düşünürken akıl musluklarınızı sonuna kadar açıyor, hayal dünyanızı akla hayale gelmedik renklerle boyuyorsunuz. Bu engin ruhu, dar kalıplara, ofislere, kurallara hapsetmek mümkün değil. Ofis demek sizin için hapishane demek. Sizin ruhunuz bir at olsa, vahşi at olur kırlarda koşardı. Onu bir çiftliğe kapatmak demek onu öldürmekle eş anlamlı. Siz sanatçı olup, ruhunuzu yemyeşil kırlarda koşturmalısınız.

Çağlayağmur

👪
Süper Moderatör
Siz Araştırma Görevlisi olmalısınız.
Siz rutini seven, hayatında düzen olması için çabalayan birisiniz. Ancak bu sizin araştırmacı ruhunuzu öldürmüyor. Bilakis özel hayatınızdaki bu düzen araştırmacı ruhunuzu olumlu yönde besliyor. Bu ikisini harmanlayabileceğiniz iş araştırma görevlisi olmaktır. Hem akademik kariyerinizi yapar hem de düzenli bir hayat sürmüş olursunuz. Üniversitede kalmak tam sizin işiniz.

ZeyNoO

V.I.P
V.I.P
Şaka gibi yine şirket ortamından kurtulamıyorum ?

Siz Ceo olmalısınız

Lisede, üniversitede yıl sonu partilerini, okul gezilerini, toplantıları, etkinlikleri hep siz ayarlıyordunuz değil mi? arkadaşlarınız, öğretmenleriniz hep sizin lider kişiliğinizden bahsediyordu değil mi? Aldığınız bir görevi, beklentilerin çok üzerine çıkarak, çalışarak, bağlantılar kurarak mükemmel şekilde yerine getiriyordunuz değil mi? Belli. Sizde yönetici, patron ruhu var. Siz birinin yanında çalışamazsınız. Siz insanları yönetmeli, onlara işi nasıl yapacaklarını göstermelisiniz. Tabi vicdan sahibi olmayı unutmadan.

Artemis

Özel Üye
Özel üye
Araştırma görevlisi çıktı haydaaaa ???

pietaS

Ben o yoldan çıktım.
Özel üye
Siz insanlara yardım etmeli, onların gözündeki mutluluğu, minnettarlığı görmelisiniz. sizin için hayatın anlamı burada gizli. Bunun için siz doktor, hemşire, vb. olmalısınız. Her ne kadar çalışma şartları ağır da olsa, meslek kendi içinde tehlikeler barındırsa da sizin içinizde yanan ateşin sönmesi için yapmanız gereken iş insanları iyileştirmektir. Dünyaya bu amaçla geldiğinizi düşünüyorsunuz. Belki de öyledir.

Bende sağlıkçıyım sonuçta.:olur: