Beşiktaş İddianın böylesi!

BeReNN

Alyam?
Özel üye
Dünyanın en ünlü teknik adamlarından Jose Mourinho'nun Real Madrid'i bırakacağı, Beşiktaş'a gideceği iddiasında bulunuldu.
662515_detay.jpg

Portekizli teknik adamın Real Madrid'den ayrılacağı belirtilen İspanya'da, dünyaca ünlü teknik direktörün Beşiktaş'a gideceği iddiasında bulunuldu. Menajeri Mendes ile Demirören'in ilişkisine dikkat çeken spor yazarları, Mourinho'nun siyah-beyazlılara yakın olduğunu duyurdu

Milliyet gazetesinin haberine göre; İspanya'da, Barcelona ile oynanan Süper Kupa maçı sonrasında Real Madrid Yönetimi'nden yeterli desteği alamayan Mourinho'nun istifanın eşiğine geldiği duyuruldu. Tarafların ortak bir çözüm için fikir arayışında bulunduğu belirtilirken, Portekizli hocanın Real Madrid'den ayrılmak istediği savunuldu.

İspanyol medyası, Mourinho'nun İspanya'dan ayrılması halinde Türkiye'ye gideceği ve Beşiktaş'ın başına geçmesinin büyük olasılık olduğuna da vurgu yaptı. Mourinho'nun Menajeri Jorge Mendes'in Beşiktaş Başkanı Yıldırım Demirören ile olan iyi ilişkilerini de gözönünde bulunduran spor yazarları, ünlü teknik adamın İspanya'dan sonra gideceği yerin Beşiktaş olacağı ve bu konuda yakın dostlarına, "Siyah-beyazlı kulübe söz verdim" dediği belirtiliyor.

‘Havutçu görevde'

Bu arada Mourinho'nun sözcülüğünü yapan Eladio Parames, Mourinho'nun Real Madrid'den ayrılacağını yalanladı. Ancak İspanyol köşe yazarları, Parames'in birkaç gün önce kendileriyle yaptığı sohbette, Mourinho'nun Real Madrid'de rahatsız olduğunu kendilerine söylediğini ve bu açıklamayı zorunlu yaptığını ifade ettiler.
Beşiktaşlı yöneticiler ise Portekizli teknik adamı göreve getirme düşüncelerinin bulunmadığını söylediler. Teknik Direktör Tayfur Havutçu'dan vazgeçmediklerini, genç teknik adamın en kısa sürede görevinin başına geçeceğini belirten siyah-beyazlılar, Mourinho'nun maliyetinin de Türkiye standartlarının çok üzerinde olduğuna dikkat çektiler.

JET YALANLAMA

Real Madrid, Mourinho iddialarının İspanyol basınında yayılması üzerine acil bir açıklama yaptı. Siteden yayınlanan açıklamada, Mourinho'nun bir yere ayrılmayacağı duyuruldu. Portekizli çalıştırıcı da Real Madrid'den ayrılma olasılığını ‘imkansız' olarak değerlendirdi.
 

Top