"İddialı bir takım olacağız

BeReNN

Alyam?
Özel üye
Aroma Bayanlar Voleybol 1. Ligi takımlarından Beşiktaş'ın oyuncusu Pınar Eren, yabancı oyuncularla beraber yeni sezonda çok iddialı bir takım olacaklarını söyledi.

660302_detay.jpg

Pınar Eren, siyah-beyazlı kulübün internet sitesine yaptığı açıklamada, takım olarak yeni sezon hazırlıklarına çok istekli başladıklarını belirterek, ''Takımımıza çok tecrübeli oyuncular eklendi. Özellikle Özlem Özçelik, Türk voleyboluna damga vurmuş bir isim, bize idmanlarda çok yardımcı oluyor. Üçüncü haftaya girdik, çalışmalarımıza tüm hızıyla devam ediyoruz. Yabancı oyuncularımız ile beraber çok iddialı bir takım olacağız'' ifadelerini kullandı.

Yeni sezonla ilgili hedefleri konusunda açıklamalarda bulunan siyah-beyazlı oyuncu, ''Ben Beşiktaş'ın çok çok iyi yerleri hak ettiğini düşünüyorum. Ligde ilk dört sırayı ve Avrupa'yı hedefliyoruz. Bunlar için maksimum seviyede çalışacağız. Kendi oyun stilimizi ve disiplinimizi kaybetmezsek yenemeyeceğimiz takım yok'' diye görüşlerini aktardı.

Taraftarlara da mesaj gönderen Pınar Eren, ''Bu yıl benim dördüncü senem ve artık maçlarımızda tribünleri dolu görmek istiyoruz. Taraftarlarımız dünyanın en iyi taraftarı, biz onların desteğini bekliyoruz. Onlar destek verdikçe bizim başarımız iki katına çıkacak'' dedi.