Karakter testi İçinizi Ne Isıtır?

JosTeR

KAF SİN KAF !
Özel üye
Nescafe seviyorum
RAHATINIZA DÜŞKÜN OLDUĞUNUZ HER HALİNİZDEN BELLİ. İŞLERİNİZİ BİR AN ÖNCEBİTİRMEK VE ŞÖMİNENİN KARŞISINA GEÇİP AYAKLARINIZI UZATMAK İSTİYORSUNUZ. ANCAK SÜREKLİ NESCAFE TÜKETMENİN SAĞLIĞINIZ ÜZERİNDE OLUMSUZ ETKİLERİ DE OLABİLİR. GERÇİ SİZ İŞİNİZİ BİLİRSİNİZ. DENGELİ BESLENİP BU DURUMU TÖLARE EDİYORSUNUZ.

r0se

Forum Onuru
Özel üye
Salep seviyorum
TARZINIZ OLDUKÇA FARKLI VE BU FARKLILIĞINIZDAN ÖDÜN VERMEK GİBİ BİR NİYETİNİZ YOK. SOĞUKTAN ÜŞÜMÜŞ BİR BEDENİN TEK İLACI SICACIK SALEP DEYİP ÜŞENMEDEN İÇECEĞİNİZİ HAZIRLAYIP YUDUMLAMAK SİZİN İÇİN EN BÜYÜK KEYİF. BOĞAZINIZDAKİ HAFİF YAKMA HİSSİNİN VERDİĞİ DUYGU HİÇBİR ŞEYE DEĞİŞİLMEZ. ELİNİZDEN DÜŞÜRMEDİĞİNİZ KİTABINIZI ALIP İÇİNİZİ ISITMAYA DEVAM.

Hiçte sevmem ama neyse :D
Hemen bir süt kaynatıp kahveye dadanırım -ELİNİZDEN DÜŞÜRMEDİĞİNİZ KİTABINIZI ALIP İÇİNİZİ ISITMAYA DEVAM.- tutan tek şey

pietaS

Ben o yoldan çıktım.
Özel üye
Salep seviyorum
TARZINIZ OLDUKÇA FARKLI VE BU FARKLILIĞINIZDAN ÖDÜN VERMEK GİBİ BİR NİYETİNİZ YOK. SOĞUKTAN ÜŞÜMÜŞ BİR BEDENİN TEK İLACI SICACIK SALEP DEYİP ÜŞENMEDEN İÇECEĞİNİZİ HAZIRLAYIP YUDUMLAMAK SİZİN İÇİN EN BÜYÜK KEYİF. BOĞAZINIZDAKİ HAFİF YAKMA HİSSİNİN VERDİĞİ DUYGU HİÇBİR ŞEYE DEĞİŞİLMEZ. ELİNİZDEN DÜŞÜRMEDİĞİNİZ KİTABINIZI ALIP İÇİNİZİ ISITMAYA DEVAM.

Doğru ;d

Enda

Neylersin!!!
V.I.P

Sıcak çikolata seviyorum​

İflah olmaz bir romantik ve sıcak çikolata bağımlısısınız. Tabii bunu henüz bilmiyor da olabilirsiniz. Sıcak çikolata hazırlamak, yani orijinal ve iyi bir bardak sıcak çikolata hazırlamak zahmetli bir iş gibi görünebilir. Aldanmayın. Sonraki lezzet, aşırıya kaçmadığınız müddetçe endorfin hormonlarınıza yapılacak hayati bir provokasyon işlevi görebilir. Sıcak çikolata yerine salep de deneyebilirsiniz. Boğazınızdan hafifçe yakarak içeriye doğru yol alırken tarçın kokulu bir rahatlığın tadını çıkarınız.

sicak-cikolata.jpg