• Merhaba Ziyaretçi.
    "Yapay Zeka Objektif " Fotoğraf Yarışması başladı. İlgili konuya  BURADAN  ulaşabilirsiniz. Sizi de bu yarışmada görmek isteriz...

İçinizi Dökün..

yesim434

Hırçın Karadeniz Kızı Biricik Yeşim
AdminE
Bu Ayın Lideri
Bizde adet konuyu acan ilk basta icini güzel yine döker arkadan gelenlerde onu örnek alir :)) eeee Kardes konuyu acmisin dök bakalim icini Bakalim senin gibi kac tane ask acisi ceken var bu alemde :))

çılgınım_www

Forum Tutkunu
ama ama amaaaa benimde sevgilim yokkinee ozaman bende içimi dökemiceem demekki :Dhani deseniz cerezforuma söylemek istediklerinizi sölyleyin diye ozaman başka :D yada kızgın oldugunuz kişilere içinizi dökün deseniz ozaman bu konu yeri darrr gelirdi :D ama yok işte sevgili felan :D hadi bakalım kim dökecek içini :):)

sherry

V.I.P
V.I.P
O zaman her konuda içinizi dökün. Ben dökeceğim dökeceğim ama buraya sığmaz ki şimdi forumun veritabanına zarar vermeyeyim:D:D:D:D

yesim434

Hırçın Karadeniz Kızı Biricik Yeşim
AdminE
Bu Ayın Lideri
Hehe bari ben itiraf edeyim.. Ben cerezforuma asigim hemide çok deliler gibi ama bak simdi ayriliyorum demekki kendimi kandiriyormus sum bak iste Ayriliyorum Cerezforumsuz yapamazdim Simdi bakmiyacagim bile :(( O bensiz olucak ama ben onsuz cok zor günler gecirecegimm:((pisttt sakin söylemeyin Cerezforumu cok sevdigimi gitmeden bayram etmesin :))

çılgınım_www

Forum Tutkunu
bak yaaa birde nasıl rahat söylüyoorr gideceginii :@ hiç biyere gitmek yok...
bende içimi döküyoruuummm çerezforum bensiz daha iyi olur onun için gitmeliyiimmm:D
onun sağlıgını düşünüyorum :):):)