"İçecek" Konulu Fotoğraf Yarışması

Düş

Özel Üye
Özel üye
Merhabaağğ'lar
Her ne kadar muhtesem odullerimi almamis olsamda gecen yarisma birincisi olarak yeni yarisma duzenlemeye hak kazanmis bulunmaktayim.
Benim kızçeler çay konulu yarisma istemis olsalarda, daha kapsamli olsun diye "icecek" olarak belirledim.
Madem konumuz bu kadar basit, katilimin cok olacagina inaniyorum(umuyorum).

Dipnot: son zamanlarda foruma pek ugrayamasamda konuyu takip edecegim.

-araz-

EYVALLAH...
V.I.P
Ben kafamda içecegimi hazırladım ama yesilaycilar tarafından tepki çekmek istemiyorum :) o yüzden daha naif daha kendi halinde sunumu güzel bir içecekle katılmayı düşünebilirim.

YoRuMSuZ

Biz işimize bakalım...
Hakikaten son günlerde her gün 1000'den eksik olmamak üzere link düzenliyorum ve forumdan kopardı. 1 ay süreyle bu şekildeyim maalesef idare ediniz dönüşüm muhteşem olacak :D

Çağlayağmur

👪
Süper Moderatör
Öncelikle tebrikler Düş canım takip edemedim forumu. Yeni konu çok kare yaşanacak nitelikte. Ben bir tane şuan çekebilirim ama hemen ben olduğum ortaya çıkar :) Benim kızın yeğane ve onu çok mutlu eden içeceği. Hala anlaşılmadıysa yazayım, tabikii bir biberon dolusu mama:)
Vakit bulduğum an katılmak isterim bende inşallah kızçem izin verirse tabi :)

Düş

Özel Üye
Özel üye
Öncelikle tebrikler Düş canım takip edemedim forumu. Yeni konu çok kare yaşanacak nitelikte. Ben bir tane şuan çekebilirim ama hemen ben olduğum ortaya çıkar :) Benim kızın yeğane ve onu çok mutlu eden içeceği. Hala anlaşılmadıysa yazayım, tabikii bir biberon dolusu mama:)
Vakit bulduğum an katılmak isterim bende inşallah kızçem izin verirse tabi :)
Koklaya koklaya kocaman op onu ablacigim :)