• Merhaba Ziyaretçi.
    "Yapay Zeka Objektif " Fotoğraf Yarışması başladı. İlgili konuya  BURADAN  ulaşabilirsiniz. Sizi de bu yarışmada görmek isteriz...

İbrahim Tatlıses...

arz-ı hal

şşşşştttttttt
Özel üye
"Not" kısmını çıkarsam, diğer her kelime ile müthiş anlatmışsın... Ama birini överken diğerini yermeyelim değil mi? Zira Fazıl Say'ın son yıllardaki çıkışlarını seviyorum :)

fazıl say'ı hiç tanımam,son günlerde ki saçma sapan reklam kokan açıklması yüzünden karşıyım kendilerine yoksa gerçekten tanımam bile,hande ataizinin 3 gün çıktığı adam dışında hiç bir bilgiye sahip değildim,orhan gencebay,müslüm gürses dinlemediğim sanatçılar belki ama yine de onun sanatın dan daha çok sanat yapıyorlar,sanat halk için yapılıyorsa halkın sanatçılarıdır o kişiler:)

yanlış anlama olmasın,ben tepkimi dile getirdim o kısım da:)
sen alınma felsefem :D

felsefe_mi

...!...
Özel üye
fazıl say'ı hiç tanımam,son günlerde ki saçma sapan reklam kokan açıklması yüzünden karşıyım kendilerine yoksa gerçekten tanımam bile,hande ataizinin 3 gün çıktığı adam dışında hiç bir bilgiye sahip değildim,orhan gencebay,müslüm gürses dinlemediğim sanatçılar belki ama yine de onun sanatın dan daha çok sanat yapıyorlar,sanat halk için yapılıyorsa halkın sanatçılarıdır o kişiler:)

yanlış anlama olmasın,ben tepkimi dile getirdim o kısım da:)
sen alınma felsefem :D

Yok canım Fazıl Sayla seviyeli bir ilişki yaşamıyorum ne alınacağım :)