• Merhaba Ziyaretçi.
    "Yapay Zeka Objektif " Fotoğraf Yarışması başladı. İlgili konuya  BURADAN  ulaşabilirsiniz. Sizi de bu yarışmada görmek isteriz...

Hyundai - Yeni i10 Hakkında her şey

YoRuMSuZ

Biz işimize bakalım...
Bugün siparişini verdiğim aracı tanıtmadan geçmek olmaz sanırım :P

i10 üç farklı modelle satışa sunuluyor. Fiyat ve modeller:

ModelFiyat
1.0 Benzinli 5 İleri Düz (STYLE)28.490 TL
1.0 Benzinli 4 İleri Otomatik (STYLE)31.990 TL
1.2 Benzinli 4 İleri Otomatik (ELITE)34.990 TL

n44yXce.jpg

Yeni i10
Hem şehir içinde hem de uzun yolculuklarda rahat, sessiz ve kaliteli sürüş deneyimi sunan Yeni i10' da, hayattan daha fazla zevk almanız için her şey düşünüldü.

Geniş ve ferah iç kabin
Kalite hissini yaşatan aydınlık ve ferah kabini ve özenle yapılmış malzemeleri size birçok şehir macerası için zemin hazırlar.

EhuOYHJ.jpg

Düşük yakıt tüketimi
Yeni i10, sunduğu düşük yakıt tüketiminin yanı sıra düşük karbon emisyonu ile çevreye karşı duyarlı bir otomobildir.

DIŞ TASARIM
Yeni bir görünüme hazır mısınız?
Yeni i10 tepeden tırnağa modern görünüşü ile göz kamaştırıyor.

lB6jkii.jpg

İÇ TASARIM
Sizi yol boyunca yalnız bırakmayacak ve eğlendirecek yüksek kaliteli özellikleri de unutmayın.

TV5FF6i.jpg

PERFORMANS
- 1.0 D-CVVT benzinli motor
- 1.2 D-CVVT benzinli motor
- Düz ve otomatik vites seçenekleri

GÜVENLİK
- Sürücü ve ön yolcu hava yastıkları
- ESP ve VSM
- Yokuş kalkış destek sistemi (HAC)

YeBXpEg.jpg

KONFOR
- CD ve MP3 çalma özellikli, RDS’li müzik sistemi
- Elektrikli ön ve arka camlar
- AUX, USB ve iPod bağlantısı
- 60/40 katlanabilen arka koltuklar
- Direksiyondan kumandalı müzik sistemi

aRtmQgG.jpg

YoRuMSuZ

Biz işimize bakalım...
Bu renk değil. Cam göbeği rengi dedim ama muhtemelen bulamayacaklar ve beyaz olacak. Ne garip demi sipariş ver daha rengi belli olmasın :P

Şu renk dedim ama bakalım artık...

hOJwrmS.jpg

felsefe_mi

...!...
Özel üye
Hayırlı olsun öncelikle ve tabii ki Allah kaza bela vermesin
Acaba 1.0 motor nasıl olur? Niyeyse beni hep korkutuyor bu iş
Daha sonra deneyimlerini de paylaşırsan sevinirim :-)
Gerçi benim gözüm seatlarda ama bilemedim şimdi :-)

YoRuMSuZ

Biz işimize bakalım...
Aracı yaklaşık 10 gün sonra alıcam. Donanımhaber'deki yorumlara baktım yakıt dışında her özelliğinden memnun kullananlar. Ama baktığım alternatif arabalar da vardı. Bu aldığım aracı daha hiç görmedim sokakta bile :) Sadece resimlerine baktım.

Kia Picanto. Bu da çok hoş bir araç. Tam otomatik ve yakıt tüketimi daha az. Hele kırmızısına bayılırsın. Araçta yok yok her şey var :)
Opel Corsa 1.2 EasyTronic vites. Yarı otomatik yani. Bu daha da az yakıyor.

Bu iki aracada baktım ama zaten kısıtlı sayıda vardı ben düşünürken bir gün içinde satıldı. Dolayısıyla başka bir şehirden üstteki aracı sipariş ettim bende :)

Beyfendi

Kaf Kef
Özel üye
Doğru Tabi dedin özellik iç donanım farkıda var yani ama gençler güzel olsun iç donanımı filan orta yaşlılar sağlam olsun bi ufak kasisli yola girince hemen ön takımları bozulmasın :D öyle bakıyolar olaya ama Dedin gibi araba güzel genç araba ateş gibi gider :D