HUZUR konulu fotoğraf yarışması

Sizce hangi fotoğraf?

• resim 1

Oy: 6 40.0%
  • resim 2

Oy: 2 13.3%
  • resim 3

Oy: 1 6.7%
  • resim 4

• resim 5

• resim 6

Oy: 3 20.0%
  • resim 7

Oy: 0 0.0%
  • resim 8

Oy: 6 40.0%
  • resim 9

Oy: 1 6.7%
  • resim 10

• resim 11

Oy: 4 26.7%

• Toplam katılan
    15
  • Anket kapatıldı: .

dderya

kOkOşŞ
V.I.P
Hayattaki diğer tüm maddi şeylerden önemli olan şey huzurdur ve huzur içerisinde birçok duyguyu barındırır. Eğer hayata güzel bakmayı ne kadar iyi başarabiliyorsanız, o kadar huzur bulursunuz. Bazen ufacık ve önemsiz görünen bir şeyler içimize huzur aşılayan enerjilere sahip olabiliyorlar. Bize göre huzur nedir? Nerelerde ve nelerde huzur buluruz? Huzurun bizim gözlemimizdeki yansıması nedir? İşte bu ana temayı barındıran fotoğraf yarışmamızın oylamaları başlamıştır. Katılan arkadaşlara çooook çok teşekkür ediyorum :)
Hadi bakalımm oy kullanmayan kalmasıııınnn:tavsaninkalbi:

Resim 1
d__.jpg

Resim 2
hecem.jpg

Resim 3
ka%2525C5%25259Fif.jpg

Resim 4
katip.jpg

Resim 5
OBir.jpg

Resim 6
papatya.jpg

Resim 7
sahra%252Bbuse.jpg

Resim 8
sentinus.jpg

Resim 9
yorumsuz.jpg

Resim 10
zeynoo.jpg

Resim 11
mur.jpg

JosTeR

KAF SİN KAF !
Özel üye
Ben sizi yerim ya :) Tabi ki oylarım Resim 5 ve 9 a gitti. Ama resim 5 çok başarılı olmuş gerçekten teşekkür ediyorum sahibine :) Benimde ilk defa bu yarışma için resmim vardı ama kendimde göz önünde olduğu için katılmaktan vazgeçtim :) Herkesin Ellerine ve emeğine sağlık.

kAşİf

Düşünmek lazım..
Özel üye
katılım çok iyi olmuş buna çok mutlu oldum, harika kareler var valla kime oy verecem bilemedim oyüzden biraz beklemek istiyorum, tüm katılımcı forumcu arkadaşlarımı canı gönülden tebrik ediyorum, bütün fotoğrafları 1. ilan ediyorum. ...:)

dderya

kOkOşŞ
V.I.P
Bu yarismanin konusuyla birlikte fark ettim ki huzur veren cok fazla sey var ama bunlari fotograflamak feci derecede zor bir is :)