• Merhaba Ziyaretçi.
    "Yapay Zeka Objektif " Fotoğraf Yarışması başladı. İlgili konuya  BURADAN  ulaşabilirsiniz. Sizi de bu yarışmada görmek isteriz...

Beşiktaş Hunt; " Ağlayarak ayrılıyorum."

Sentinus

Tengri biz menen!
Özel üye
Aaron Hunt, "Ağlayarak gidiyorum. Benim için zor bir karar oldu" dedi
Beşiktaş'ın senelik 2 milyon Euro'dan 3 yıllığına anlaşmaya vardığı Hunt, Bild'e ses getirecek açıklamalar yaptı. Başarılı yıldız, "Ağlayarak gidiyorum. Benim için zor bir karar oldu" dedi

Beşiktaş'ın sezon sonu için anlaşmaya vardığı Aaron Hunt'un bu sözleri Siyah- Beyazlı taraftarları heyecanlandıracak. Beşiktaş Yönetimi'nin senelik 2 milyon Euro'dan 3 yıllığına anlaştığı Alman futbolcu Bild gazetesine yaptığı açıklamada, "Bu benim için çok zor bir karar oldu. Ağlayarak ayrılıyorum. Bir yandan da yeni bir meydan okuma ve yeni birşeyler olacak hayatımda. Burada önemli olan bu kararı benim neden verdiğimdir" diye konuştu.

Gelecek sezon Werder Bremen'de olmayacağını iyi bildiğini vurgulayan Hunt, Beşiktaş'ın adını vermeden, "Ciddi olarak görüştüğüm takımlar var. Sadece imza atmadım" ifadesini kullandı.

ÖN SÖZLEŞME YAPACAK

Werder Bremen'li futbolcunun menajerinin önümüzdeki günlerde İstanbul'a gelerek Siyah-Beyazlı yöneticilerle masaya oturup ön sözleşme imzalaması bekleniyor. Bu arada Beşiktaş'ta dış transferden sorumlu yönetici Erdal Torunoğulları Hunt'un çok önemli bir isim olduğunu dile getirerek, "Bize fayda sağlayacağına inandığımız bir oyuncu. Burada en önemli unsur Hunt'un Beşiktaş formasını giyme isteğidir. Ayrıca eşinin Türk olması nedeniyle yerli statüsüyle oynama şansı da var. Beşiktaş taraftarına şu an için erken müjde vermek doğru olmaz. Ancak muhtemel adaylar arasında şu anda bizim için en kuvvetli adayların başında" diye konuştu.

Kaynak:Takvim