Hülya Avşar'dan Cumhurbaşkanlığı Sarayı Yorumu

Papatya

V.I.P
V.I.P
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Türkiye İş Kadınları Derneği (TİKAD) Başkanı Nilüfer Bulut ve beraberindeki heyeti kabul etti.
Erdoğan'la, Cumhurbaşkanlığı Sarayı'ndan görüşen Türkiye İşkadınları Derneği (TİKAD) Başkanı Nilüfer Bulut ve aralarında sanatçı Hülya Avşar'ın ve Avukat Kezban Hatemi'nin de bulunduğu heyet, görüşme sonrası basın açıklaması yaptı.
"CUMHURBAŞKANLIĞI SARAYI ABARTILDIĞI KADAR YOK"
Sanatçı Hülya Avşar, Cumhurbaşkanlığı Sarayı'na ilişkin "Hiç tahmin ettiğimiz kadar ihtişamlı değil, ben çok ihtişamlı görmedim. Abartıldığı kadar yok" dedi. Saray'a girdikten sonra "Zaman geçtikçe bugün yapılan tartışmaların ne kadar gereksiz olduğunu anlayabileceğiz" diye düşündüğünü belirten Avşar, "Gezdik, gezdirdiler. Düşünüyorsunuz Putin geliyor, Papa geliyor, böyle bir yerde ağırlamış olmak çok keyifli olsa gerek. Olması gereken bir bina olmuş. Yakına gelip görmek lazım ki abartıldığı kadar olmadığına karar verdim" diye konuştu.
"BENİM EVİM DAHA ŞAŞALI"
Avşar, bir gazetecinin, bu görüşlerini Cumhurbaşkanı Erdoğan ile paylaşıp paylaşmadığını sorması üzerine de "Neredeyse benim evim daha şaşalı diyecektim. O kadar diyemedim tabi" dedi. Avşar'ın bu sözleri gülüşmelere neden oldu.
Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin'in, geçen Pazartesi gerçekleştirdiği Ankara ziyaretinde Saray'a ilişkin "devletin büyüklüğünü gösteren bir bina oldu" değerlendirmesini yaptığını öğrendiğini ifade eden Avşar, "Saray'da çok keyifli ve güzel ağırlandık" dedi.
SURUÇ'TAKİ GÖZLEMLERİNİ ERDOĞAN'A ANLATTILAR
TİKAD Başkanı Nilüfer Bulut da yaptığı açıklamada, TİKAD olarak Suruç'taki kampı ziyaret ettiklerini anımsatarak, orada kadınlar ve çocuklarla ilgili edindikleri tespitleri Cumhurbaşkanı Erdoğan'a aktardıklarını söyledi.
"İNSANCA YAŞAMALARI İÇİN KAMPANYA BAŞLATIYORUZ"
TİKAD'ın, kamplarında kalan kadın ve çocuklarla ilgili bir kampanya başlatacağını ve bunu AFAD ile birlikte koordineli götüreceklerini dile getiren Bulut, kampanya çalışmalarını TİKAD üyesi sanatçı Hülya Avşar'ın başkanlığındaki bir komisyonun yürüteceğini belirtti. Nilüfer Bulut, "Devletimiz tüm ekibiyle kamplarda, ancak yeterli olmadıkları noktada sivil hareketin gerekliliğine inandık. Bu nedenle el birliğiyle oradaki insanların, çocukların, kadınların daha insanca yaşamaları için neler yapabiliriz diye bu kampanyayı başlatıyoruz" dedi.
ERDOĞAN'DAN TAM DESTEK
Bulut, Cumhurbaşkanı Erdoğan ile görüşmede AFAD Başkanı Fuat Oktay'ın da hazır bulunduğunu ifade ederek, kamplardaki kadın ve çocukların ihtiyaçlarının karşılanması noktasında yapılabilecek her şeyi AFAD ile birlikte koordineli çalışarak yapacaklarını, Erdoğan'ın da bu konuda kendilerini desteklediğini kaydetti.
"HÜLYA AVŞAR OLARAK ELİMDEN GELEN HER ŞEYİ YAPACAĞIM"
Hülya Avşar bunun üzerine kamplarda bugüne kadar yapılan çalışmaların çok başarılı olduğunu gördüklerini vurgulayarak, eğitim ve sağlık açısından tespit edilen bazı eksiklikleri de Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın desteklediği kampanya kapsamında gidermeyi amaçladıklarını söyledi. Erdoğan'a "tamamen sivil anlamda ne kadar yardımcı olabiliriz" diye sorduklarını belirten Avşar, "Bu işin başında olan AFAD Başkanı da bize ulaşıp sivil olarak yapabileceğimiz ne varsa onu iletecekler. O doğrultuda biz orayı daha da yaşanır hale getireceğiz. Ben de her şeyi birebir yerine ulaşması için elimden geleni yapacağım Hülya Avşar olarak" dedi.
Alıntıdır.

arz-ı hal

şşşşştttttttt
Özel üye
Hülya Avşar kim yahu ? daha insanca yaşamak derken, hangi insanlıktan bahsetmiş acaba ...

öylesine cahilce konuşmalar yapıyorlar ki, sonra sadece cahil kesim dendiğinde kızıp, karşı çıkanların başında ben gelirken, bugün devletin büyüklüğüne yakışır bir bina diyebilen, sözde sanatçılarımıza gülmüyorum, acıyorum.

Dolmabahçe Sarayı'ndan bi haber insanlar, devletten, büyüklükten bahsederken biraz utanmalılar... beyaz saray var, bizim neden olmasın diyecek kadar cahiller.

Sentinus

Tengri biz menen!
Özel üye
Hülya Avşar kim yahu ? daha insanca yaşamak derken, hangi insanlıktan bahsetmiş acaba ...

öylesine cahilce konuşmalar yapıyorlar ki, sonra sadece cahil kesim dendiğinde kızıp, karşı çıkanların başında ben gelirken, bugün devletin büyüklüğüne yakışır bir bina diyebilen, sözde sanatçılarımıza gülmüyorum, acıyorum.

Dolmabahçe Sarayı'ndan bi haber insanlar, devletten, büyüklükten bahsederken biraz utanmalılar... beyaz saray var, bizim neden olmasın diyecek kadar cahiller.

Şu forumda görüşlerime en yakın insan belki de sensin @arz-ı hal . Özellikle bu konularda. Bu yorumun altına sadece imza atmak düşer bana da.

Sentinus

Tengri biz menen!
Özel üye
teşekkür ederim, eskiden daha keskin konuşurdum ben lakin her yorumuma dava, her mesajıma uyraı gelince, huzursuz olmamak adına, daha naif yorumlar yapıyorum :)

bazıları parasıyla büyüklük taslar bazıları zekasıyla. Bizler de para olmadığına göre, Zekamızla alt edeceğiz mecburen ve inandığım tek gerçek varsa bunlar gibi saygı değer arkadaşlarda zekanın esamesi yok. Olsaydı şayet bu yorumları yapmazlardı herhalde.

arz-ı hal

şşşşştttttttt
Özel üye
bazıları parasıyla büyüklük taslar bazıları zekasıyla. Bizler de para olmadığına göre, Zekamızla alt edeceğiz mecburen ve inandığım tek gerçek varsa bunlar gibi saygı değer arkadaşlarda zekanın esamesi yok. Olsaydı şayet bu yorumları yapmazlardı herhalde.

zeka olmasın ona da sözümüz yok, insanda az, şöyle birazcık kültür, tarih bilgisi neyi olmaz mı ? boşa sallayıp, alkışlananlar bunlar, ben bunlara değil, alkışlayanlara kızıyorum...

Sentinus

Tengri biz menen!
Özel üye
zeka olmasın ona da sözümüz yok, insanda az, şöyle birazcık kültür, tarih bilgisi neyi olmaz mı ? boşa sallayıp, alkışlananlar bunlar, ben bunlara değil, alkışlayanlara kızıyorum...

asıl kabahat onlarda zaten. Onların alkışları olmasa bunlar acından geberir be :) Keşke olsa öyle bir şey :D bir an için hayal ettim de ne güzel olurdu :D

arz-ı hal

şşşşştttttttt
Özel üye
asıl kabahat onlarda zaten. Onların alkışları olmasa bunlar acından geberir be :) Keşke olsa öyle bir şey :D bir an için hayal ettim de ne güzel olurdu :D

biz halk olarak fukara kalmaya bayılır, acıtasyonu alkışlar, yağdırırız...eskiden babamlar der ki, pamuk işçileri akşama kadar 30 bine çalışır, gider ibonun kasetini alırdı...o makamlara, şaaşalı evlere o fukaralar, İNSAN GİBİ YAŞASINLAR dediği kadınlar sayesinde geldiler... o kadar vebale giriyorlar ki, bu yalakalıkları ile söyleyecek kelime bulamıyoruz...

Sentinus

Tengri biz menen!
Özel üye
biz halk olarak fukara kalmaya bayılır, acıtasyonu alkışlar, yağdırırız...eskiden babamlar der ki, pamuk işçileri akşama kadar 30 bine çalışır, gider ibonun kasetini alırdı...o makamlara, şaaşalı evlere o fukaralar, İNSAN GİBİ YAŞASINLAR dediği kadınlar sayesinde geldiler... o kadar vebale giriyorlar ki, bu yalakalıkları ile söyleyecek kelime bulamıyoruz...

Diyecek fazla kelimemiz yok malesef. Olsa da o kelimelere acırım. İsraf haramdır sonuçta. Bizim insanımız da akıllanmaz zaten. ne desek değişmez bu düzen.