Hülya Avşar - Şöhret Bilek Güreşi Yapmaya Benzer

ZeyNoO

V.I.P
V.I.P
di-E3W0.jpgDeniz Seki'nin yazdığı 'Geçmiş Olsun' adlı şarkıyla bir single çıkarmaya hazırlanan Hülya Avşar, bir internet sitesi için yazdığı yazıda Amy Winehouse'u yad ederek, "Şöhret; onunla bilek güreşi yapmaya benzer" dedi..

Şarkıcı Hülya Avşar, şu sıralar Gülben Ergen'le aynı tarihlerde çıkarmaya hazırlandığı tek şarkılık single'ının son hazırlıklarını yapıyor. Avşar kızı, söz ve müziği Deniz Seki'ye ait olan 'Geçmiş Olsun' adlı şarkı ile müzikseverlerin karşısına çıkacağını söylüyor. Yönetmenliğini Murat Yeter'in üstlendiği single albümün fotoğraf çekimlerinde ise Zeynel Abidin Ağgül'ün imzası bulunuyor.

AMYONU DA ÜZDÜ

Avşar Kızı, tüm bu koşuşturmanın arasında gündemden de uzak kalmıyor. Yaşadığı olayları kitap haline getireceğini açıklayan ancak daha sonra bir internet sitesinde yazmaya başlayan Hülya Avşar, son yazısında şöhretin ağır bedelini kaleme aldı. Geçtiğimiz günlerde hayatını kaybeden Amy Winehouse'un ölümünden dolayı bir hayli üzgün olduğunu belirten Avşar, şunları yazdı:

ŞÖHRETE İNANMA!

"Şöhrete inanırsan, yandın demektir. Şöhreti yönetemezsen, seni eline geçirir. Önce duygularını elinden alır, sonra da hayatını... Şöhreti yönetmeyi öğrenmelisin, şöhret kendi içinde öğrenilmesi gereken bir okuldur. Dersine çalışıp, okulunu başarıyla bitirip diplomanı alırsan; işte o zaman şöhret mutluluktur, sevgidir, aşktır. Şöhret sana başka türlü adının büyüsünü yaşatmaz. Şöhreti, bildiğimiz başarılı holding sahipleri bile yönetemez. Okuması en zor ve en büyük okuldur. Şöhret seni dener. Şöhret; saygı, sevgi ve akıl ister. Şöhret; insanla mücadele etmek ister. Şöhret; onunla bilek güreşi yapmaya benzer.." (Günaydın)

DENİZ SEKİ'DEN HÜLYA'YA ŞARKI HEDİYESİ

GEÇMİŞ OLSUN

Boş konuşuyoruz belki de
Kimlere gebe kalmadık ki...
Bu hayatta ooooffff...
Kaç kelimenin toplamı
Bir insan eder acaba?
Oooofffffffffffff
Ah geçmiş olsun
Sana geçmiş olsun
Hadi git güle güle
Bundan sonra aldığın her nefes
Benden sana hediye
Yok anlaşamıyoruz belki ki
Çözülmeyen çok çok sorun var
Bu kitapta ooofff
Sen ne kadar okuyabildin ki beni
Bence otur yerine sıfır aldın benden
Oooofffffffffffff
Ah geçmiş olsun
Sana geçmiş olsun
Hadi git güle güle
Bundan sonra aldığın her nefes
Benden sana hediye
 
Top