• Yazarlık... E-COZUM.NET
    Fikirlerinizi/yazılarınızı yayınlayabileceğiniz elit bir platform arıyorsanız; E-COZUM.NET doğru adres! Detaylar BURADA ...
  • Merhaba Ziyaretçi.
    Kazandığınız her 1000 ÇTL birikiminizi 5 TL ile değiştirip ödeme alabilirsiniz...

Akıllı Saat Huawei giyilebilir ürünlerde büyük başarı yakaladı

Simurg

Corona günleri 🔴
Özel üye
Piyasaya sunduğu akıllı telefonlar kadar giyilebilir ürünlerde de büyük başarı yakalayan Huawei, açıklanan son rapor ile de bu durumu kanıtlıyor.

Huawei giyilebilir ürünler

Son zamanlarda yaşadığı sıkıntılara rağmen Huawei aslında piyasaya sunduğu teknolojik ürünler konusunda başarılı olduğunu kanıtlıyor.

Huawei giyilebilir ürünlerde büyük başarı yakaladı
Son zamanlarda ABD hükümetinin kendisine yaptırımlar uygulamasıyla ilgili olarak teknoloji dünyasının gündeminden düşmeyen Çinli teknoloji devi Huawei’nin, giyilebilir ürünler konusunda da piyasada başarılı olduğunu açıklanan son raporlar ortaya koyuyor. ABD hükümetinin açıklamaları ve ardından bir çok Amerikalı teknoloji şirketinin Huawei ile iş birliklerini bitirdiklerinin açıklanmasının ardından sıkıntılı bir süreç yaşayan şirket bu durumu bir ölçüde atlatmış gibi görünüyor. Akıllı telefon pazarında satışlarında herhangi bir düşüş yaşamadığı görülen Huawei’nin giyilebilir teknoloji ürünlerinde de herhangi bir sıkıntıyla karşılaşmadığı görülüyor.

Huawei  başarısı

IDC’nin son raporuna göre Çinli şirket giyilebilir teknolojik ürün pazarında oldukça iyi durumda. Yayınlanan rapora göre 2019’un ilk çeyreğinde giyilebilir teknolojik ürün pazarının lideri Apple olarak görünüyor. Huawei ise Xiaomi’den hemen sonra üçüncü sırada kendisine yer bulurken, dördüncü ve beşinci sıralarda ise Samsung ve Fitbit yer alıyor.Bu noktada Huawei’nin pazardaki büyüme oranı firmayı ön plana çıkarıyor. Geçtiğimiz yılın ilk çeyreğinde 1.3 milyon olan giyilebilir ürün sevkiyatını şirket büyük bir artış ile 2019’un ilk çeyreğinde 5 milyona çıkarmayı başardı.

Giyilebilir ürünlerde Huawei’nin yeni işletim sistemi bulunabilir
Huawei’ye uygulanacak yaptırımların açıklanmasının ardından Çinli şirketin kendi işletim sistemini cihazlarında yer vereceği açıklanmıştı. Giyilebilir ürünlerinde de bu işletim sistemini kullanabileceği belirtilen firmanın daha önceden işbirliği halinde olduğu bütün firmalardan bağımsız olmak istediği düşünülüyor.
 
Top