HTC Sensation XL With Beats Audio

HTC Sensation XL With cep telefonu
HTC Sensation XL With Beats Audio özellikleri


Dünya çapında cep telefonu tasarımcısı HTC Corporation, “HTC Sensation XL with Beats Audio” entegrasyonunu meraklılarıyla buluşturdu. Ağustos ayında gerçekleşen HTC ve Beats ortaklığının bir ürünü olan bu yeni inovasyon, mobil eğlence anlayışını; büyüleyici 4.7 inç ekran ve yüksek kaliteli ses kombinasyonu sayesinde yeni bir seviyeye taşıyor. HTC Sensation XE’nin ardından takipçileri ile buluşan yeni HTC Sensation XL, Beats Audio entegreli HTC akıllı telefonların, tüm HTC kullanıcıları ile bağlarını güçlendiriyor.

“Beats Audio sayesinde, telefonunuzda film izlerken, oyun oynarken ve müzik dinlerken mümkün olan en iyi kaliteyi alacağınızı garanti eden HTC Sensation XL, HTC Corporation’ın yüksek ses kalitesi konusundaki kararlılığını da devam ettiriyor.” diyen HTC Corporation CEO’su Peter Chou, sözlerine şöyle devam etti; “Bu ürün Beats ile ortaklığımızın bugün ve gelecekte müşterilerimiz için neden bu kadar anlamlı olduğunu gösteren en doğru örnektir.” Beats by Dr. Dre Yönetim Kurulu Başkanı Jimmy Iovine, iki şirket arasındaki işbirliği için “HTC Corporation, bir cep telefonunun sahip olabileceği en güçlü ve en zengin müzik deneyimini sunma arzumuzda, ortak noktada buluşabildiğimiz mükemmel bir partner.” şeklinde konuştu.

Tasarım, Performans ve Büyüleyici Ses
4.7” ekranı, 9.9 mm ince tasarımı ve Beats Audio özelliğine sahip HTC Sensation XL müzik, film ve oyunlar için mükemmel ses ve görüntü kalitesi ile en iyi eğlence deneyimini yaşamanız için tasarlandı. HTC Sensation XL, Beats tarafından geliştirilen, benzersiz ses düzeniyle, müziği sanatçının istediği şekilde duymanızı sağlıyor. HTC Sensation XL, Beats ses profiline entegre olunabilmesi için özel olarak tasarlanmış, çok hafif urBeats™ kulaklıkları da içeriyor. Ayrıca bu kulaklığın dahili mikrofonu sayesinde rahatça telefon konuşması yapabilir, kablolu uzaktan kumandası ile kolaylıkla gelen çağrılara cevap verebilir, parçaları durdurabilir, ileri veya geri alabilirsiniz. SMS, e-mail ve hatta Facebook profilleri aracılığıyla arkadaşlarınıza müzik önerilerinde bulunabilir ve şarkı bilgisi gönderebilirsiniz. Arkadaşlarınızdan veya ailenizden gelen bir arama veya mesaja mükemmel bir sesli uyarı atamak için zilsesi düzenleyicinizi kullanarak bir müzik parçasını düzenleyip, arkadaşınızın iletişim profiline eklemeniz yeterli.

HTC Watch
HTC Sensation XL en son ve en iyi filmleri ve TV şovlarını parmaklarınızın ucuna getirerek en son video içeriklerini kolay ve görsel bir şekilde keşfetmenizi sağlayan bir uygulama ve hizmet olan HTC Watch özelliğini içermektedir. HTC Watch çok büyük bir dosya indiriminin bitmesini beklemeden video izlemenizi sağlayan gelişmiş bir indirme teknolojisine sahiptir. Video kiralama ve satın alma seçenekleri de sunan HTC Watch, aynı zamanda satın alınan videoları beş farklı HTC cihazında seyretme imkânı da sağlamaktadır.

Anı Yakalayın
HTC Sensation XL her çekime daha iyi çekimler sığdırmak ve düşük ışıkta daha iyi performans için f/2.2, 28mm geniş açılı lens ve BSI sensör içeren 8MP kameraya sahiptir. HTC Sensation XL ayrıca video modunda ses ve yankı önleme özelliğine sahip çift mikrofonu ile mükemmel bir ânı büyüleyici bir netlik ve inanılmaz stereo ses ile kaydetmenizi sağlar. HTC Sensation XL ile kaydettiğiniz görüntüleri YouTube, Facebook ve TV’de paylaşabilirsiniz.

Erişilebilirlik
HTC Sensation XL Kasım ayının başından itibaren EMEA Bölgesi’nde (Avrupa, Ortadoğu Afrika Bölgesinde) ve Pasifik Asya’da satışa sunulacak. HTC Sensation XL özellikle EMEA Bölgesi’nde sınırlı sayıda Beats Solo Kulaklıklar ile piyasa sunulacak.


kaynak: Pckoloji
 
Top