Hosgeldiniz

wien06

V.I.P
V.I.P
Merhaba arkadaslar tatilde oldugum icin foruma bir süre katilamadim. Bu süre zarfinda foruma katilan tüm yeni arkadaslara aramiza hos geldiniz diyorum.

yesim434

Hırçın Karadeniz Kızı Biricik Yeşim
AdminE
Bu Ayın Lideri
Wien hosgeldin sefalar getidin aramiza döndugun icin tesekkürler Anlat bakalim yedigin ictigin senin olsun nasil gecti tatil

wien06

V.I.P
V.I.P
Hosbulduk arkadaslar. Her seyin bir sonu oldugu gibi izinde sona erdi. Yesim sende yurt disinda oldugun icin benim durumumu sen daha iyi anlarsin Türkiyeye gitmesi cok güzel oluyorda dönmesi gercekten cok zor oluyor. Insanin sevdiklerinden ve Vatanindan ayrilmasi gercekten cok zor inanin suan aklim hala Türkiyede:(

YoRuMSuZ

Biz işimize bakalım...
Bende anlıyorum hocam. Maalesef ayrıyım tüm akrabalarımdan ve yılda bir kez ya görebiliyorum ya da göremiyorum. Kimi zaman 2 yılda bir. O Samsun'da Çakallı yokuşundan inmeye başladığımda hissetttiğim relax durumu anlatamam. Anlatılmaz sadece yaşanır.

yesim434

Hırçın Karadeniz Kızı Biricik Yeşim
AdminE
Bu Ayın Lideri
:(( malesef ki yurt disindayim :(( herkes giti benkaldim burda bak bugun yarin Angel geri dönecek ve gelip yenge izinim super gecti oda anlatacak bizler burda yagmur yagis is guc :((( of yaaaa