• Merhaba Ziyaretçi.
    "Yapay Zeka Objektif " Fotoğraf Yarışması başladı. İlgili konuya  BURADAN  ulaşabilirsiniz. Sizi de bu yarışmada görmek isteriz...

Hoşgeldin :)

yesim434

Hırçın Karadeniz Kızı Biricik Yeşim
AdminE
Bu Ayın Lideri
- Hoşgeldin birbirini hiç tanımayan insanların Mezdeke çalar çalmaz göbek atmaya başladığı tur tekneleri.
- Hoşgeldin bikinili yakalanmak için çırpınan çok pişmiş dana bonfile rengi tenli az ünlü kadın.
- Hoşgeldin açık ayakkabıdan fırlayan kumpir patatesi büyüklüğünde ayak baş parmağı.
- Hoşgeldin slip mayo giyen eski body’ci kel adam.
- Hoşgeldin her şey dahil sistemle gidilen otelde votka diye verilen limon kolonyası.
- Hoşgeldin 3. Selim’in tahtına oturacakmışın gibi verilen fahiş şezlong kirası.
- Hoşgeldiniz limonatanın içine bir dilim yeşil elma ve nane yaprağı koyalım da 25 liraya millete ittirelim diyen plajlar.
- Hoşgeldin “Ben de dövme yaptırmak istiyorum ama ne yaptıracağıma karar veremiyorum” cümlesi.
- Hoşgeldin hanım kızlarımızın babet ve yara bandı ikilisi.
- Hoşgeldin 30 bin yıldır her yaz “öğle saatlerinde sokağa çıkmayın” diye uyaran uzmanlar.
- Hoşgeldin yıllarca kır düğünü hayali kurup Başak Düğün Salonu’nda evlenen Sex and The City kadınlarının tarifsiz acısı.
- Hoşgeldiniz sabahın köründe kuaföre gidip saçını makyajını yaptırıp kafam kadar topukla plaja gelen kızlar.