HOŞÇAKAL DEMEK İSTİYORUM GİDERKEN

• Konuyu açan İrem_Tunaboylu
  • Açılış tarihi

yilmaz27

Ne Mutlu Türküm Diyene
Site Yetkilisi
Süper Moderatör
hoşça kal demek istiyorum +gidemiyorum
sanki gittigim yerde sen yokmus gibi ama varsin cünki kalbimdesin
hoşça kal desemde senide beraberimde götürüyorum
en iyisi hosca kal demeden burda kalmak onca yola gitmektense seninle olmak en güzeli

imza bana ait ))

yesim434

Hırçın Karadeniz Kızı Biricik Yeşim
AdminE
Bu Ayın Lideri
Hoşça kal Sevdiğim
Bu gece yüreğime bir su'mu serptin.
Yoksa dahada mı alevlendirdin ¿
Bir umut mu verdin, bin kahır mı ¿
Sana açık bıraktığım kapıyı aralama.
Senin kapıların zaten bana kapalı.
Hoşça kal sevdiceğim.
Hoşça kal Hayallerim
Hoşça kal Eksik yanım.
Hoşça kal Sol, Son Umudum.

yesim434

AdminE
Bu Ayın Lideri
Ben sen olmayan düşlerde boğulmak istemedim
Biride benim olmadıgım düşlerde boğulmak isterse yapılacak tek şey kalır "Arkanı dönüp gitmek"..

970852_468485879908693_1097746996_n.jpg

yesim434

AdminE
Bu Ayın Lideri
Mutlaka bir gün ayrılacağız, bu kaçınılmaz bir gerçek. Fakat asla unutma ki, seni her zaman kalbimde taşıyacağım. Paylaştığımız güzel anılar ve duygular asla hafızamdan silinmeyecek. Sen benim hayatımda önemli bir iz bıraktın ve ben seni her zaman sevgiyle ve özlemle anacağım.
Ayrılıklar her zaman zor olsa da, bence önemli olan birlikte yaşadığımız güzel anılara odaklanmak. Birlikte güldüğümüz, eğlendiğimiz, birbirimize destek olduğumuz ve sevgi dolu anılar biriktirdik. Bu anılar sonsuza kadar benimle kalacak ve bana seni hatırlatacak.
Seninle geçirdiğim her an için sana minnettarım. Hayatımda olduğun için ve bana kattığın her şey için sana teşekkür ederim. Seni asla unutmayacağım.
Belki bir gün yollarımız tekrar kesişir, belki de ayrı kalmaya devam ederiz. Ama her durumda, seni her zaman kalbimde taşıyacağım ve seni asla unutmayacağım.