• Merhaba Ziyaretçi.
    "Yapay Zeka Objektif " Fotoğraf Yarışması başladı. İlgili konuya  BURADAN  ulaşabilirsiniz. Sizi de bu yarışmada görmek isteriz...

Hosca kal yesim434

yesim434

Hırçın Karadeniz Kızı Biricik Yeşim
AdminE
Bu Ayın Lideri
Gözlerine gözleriyle göz koyanın, gözlerini gözlerimle oyarım. Gözlerini gözlerden sakın, gözlerin gözlerime lazım.

Biraz kalbim kırık olabilir ama yanımda az da olsa yapıştırıcım var.

Sen sevda mısın yoksa, yalan dolan?

yesim434

AdminE
Bu Ayın Lideri

Hoşça Gel! Hoşça Kal! Hoşça Git! Ey Gözümüzün Nuru

Yazımızı yazan kalem kırılsın yar kırk yerinden nasıl yazmış nasıl cizmiş kara kaşlım şirin sözlüm güzel gözlüm nazlı ceylanım okuyormusun göznurum kibriklerine kadar sevdiğim neden sensiz bıraktın beni hani çok seviyordun hani ölüm bile ayıramazdı bizi bıraktın beni şu kahbe dünyada tek başıma ne zaman cağıracaksın beni sol yanında yatmaya yoruldum artık yalan dünyanın yalan iki yüzlü insanlarından gittin işte bir el gibi gördüler senden sonra sevdiklerim beni bir kızım oldu yine koyamadım senin ismini neden dersen bende bir gün ölürsem benden sonra onada bakarlar bir el gibi düşman gözüyle görme beni diyorumya o yüzden senden sonra canımı yakanların canıni yakacağım senden sonra aşkın adını ne koydum biliyormusun göznurum şip şak aşklar senin adın bende gizli yara kapanmayan hoşçakal göznurum ...!

yesim434

AdminE
Bu Ayın Lideri
Neden gidişler hep bendendir.
Ne diye eksilen,
Yalnız bu bedendir.
Söyle;
Bu kadar mı sen olmuşum.

Bu kadar mı sende kaybolmuş,
Kendimi unutmuşum.

Neden bu yürek sen diye atar. Ne diye ciğerlerim,

Nefes diye kokunu içine katar.
Söyle;
Bu kadar mı hayatı sen sanmışım.
Bu kadar mı,
Yaklaşınca sıcağında ısınmış,
Dokununca kucağında yanmışım...
Neden kalbimi sana vermişim.
Ne diye seni böyle çok sevmiş,
Canımdan öte bilmişim.
Söyle;
Bu kadar mı zordu,
Bana tek bir adım gelmek.
Seni bu kadar mı yordu,
Oturup sevgimi dinlemek.
Neden daha ilk görüşte,
Yelkenleri indirmişim.
Ne diye dertsiz başıma,
Bunca derdi eklemişim.
Söyle;
Ben sana ne etmişim,
Ne etmişim ki;
Bu nefretini haketmişim...

yesim434

AdminE
Bu Ayın Lideri
Bu son veda sana son kez bakıyorum gözlerine , gitme demeni beklemiyorum sadece bir umut olur belki masum bakışların işliyor yüreğime. Bir şey söylemek istemiyorum gitmek son çarem , içimdeki umutsuzluksa zaten bakışlarında saklı bu son veda sana.
Son kez bakıyorum yüzüne yüzünde buruk bir tebessüm , kızgınlık mı kırgınlık mı bilemiyorum alınma daha fazla artık gidiyorum.
Veda ederken bir kerecik gül yüzüme biliyorum affetmeyeceksin ama son kez bir bak yüzüme , son kez bakıyorum sana son kez
sakın bir şey söyleme. Sus konuşma bitsin her şey böyle gözlerin konuşsun sadece benimle , çünkü son kez bakıyorum gözlerine
gidiyorum bakışların arasında bu son veda son veda sana...

yesim434

AdminE
Bu Ayın Lideri
çok şey istememiştim halbuki kalbinin en kuytu köşesinde küçücük bir yer deemekki ben boş yere kandırmışım yıllardır kendimi şimdi tebessümle an benimle geçen günleri şimdi başka kulağa fısıldarsın o sahte aşk kelimelerini eğer bilmiyorsan sevmeyi taşıma o yüreği ...

yesim434

AdminE
Bu Ayın Lideri
Gitmek gerek bazen.
Bazen buralardan
Bazen bu zamandan
Bazen bu yerlerden
Bazen herkesten her şeyden...
Tanıdık tanımadık her yerden her şeyden gitmek gerek.
Neresi olduğunu bilmediğin yerlere nereye çıkacağını bilmediğin yollara sapmak gerek. Kaybolunca sormamak gerek kimseye neresi diye. Durunca kalmak gerek oralarda. Ayakların seni götürene kadar kalmak. İçinden yeniden gitmek gelen kadar durmak gerek orada. Kim ne derse desin umursamadan hatta herkese bir şey söyleyerek gitmek gerek "ben gidiyorum" diyerek. Kiminin gözünün yaşına bakmadan kiminin gözünün içine baka baka gitmek gerek.

yilmaz27

Ne Mutlu Türküm Diyene
Site Yetkilisi
Süper Moderatör
Gitmek gerek bazen.
Bazen buralardan
Bazen bu zamandan
Bazen bu yerlerden
Bazen herkesten her şeyden...
Tanıdık tanımadık her yerden her şeyden gitmek gerek.
Neresi olduğunu bilmediğin yerlere nereye çıkacağını bilmediğin yollara sapmak gerek. Kaybolunca sormamak gerek kimseye neresi diye. Durunca kalmak gerek oralarda. Ayakların seni götürene kadar kalmak. İçinden yeniden gitmek gelen kadar durmak gerek orada. Kim ne derse desin umursamadan hatta herkese bir şey söyleyerek gitmek gerek "ben gidiyorum" diyerek. Kiminin gözünün yaşına bakmadan kiminin gözünün içine baka baka gitmek gerek.
cok güzel olmus gemiyide yazilariyla yapmisin emeklerin ellerine saglik @yesim434