Hissedilenler...

KıRMıZı

TeK BaşıNa CUMHURİYET
V.I.P
Çok zaman geçmiş sevgili sana ugramayali..
Günlükler atıl birakilmak için mi varlar acaba...herkes gibi bende unutmuşum seni cerezforumun sayfaları arasında..

Görüşmeyeli iş değiştirdim..çok zor oldu tabiki benim için 11 yılı ardımda bırakıp başka bir yerde sil baştan başlamak..bazen pişmanlık yaşıyorum.. Ama verdiğim karar doğruydu.. ayrıldigim ise yeni başladığım anları bile biliyorsun sen.. çok yol kat ettim.. büyüdüm... Farkındasın dimi...İçimdeki çocuk aynı merak etme😉

KıRMıZı

TeK BaşıNa CUMHURİYET
V.I.P
Doğru zaman mi doğru insan mi evliliği güzel kılan diye düşündürdü bir soru bana..kesinlikle doğru insanla evliysen erken yada geç olması onemsizlesiyor.. sadece keşke daha önce tanisaydim seni daha erken baslasaydik bu yolculuğa diyor bazen insan..buradaki pişmanlık onsuz geçen gunlere aslında..

KıRMıZı

TeK BaşıNa CUMHURİYET
V.I.P
Sevgili günlük sana benim dışımda birkaç dost uğramış ...ama iyidir yalnız kalmiyorsun..
İyiki varsın bu arada sen olmasan günlüğüm olmazdı..bu yazma işleri bilirsin çok bana göre değil..ama böyle arada yazmak iyi oluyor..

Bugün konumuz yaşlılık..
Yaşlanmayı kabul etmek yaşlanmayı hızlandırır mi yoksa sureci kontrol etmemizi mi sağlar..yani yolun yarısını geçtik mi sence yaşlandık mi kabul edeyim mi yoksa direnç göstereyim mi yillardir var olan 28 yaşımda devam mi yoksa 40 merdiven dayamalı miyim..aklımda deli sorular...iyi geceler günlük...