• Merhaba Ziyaretçi.
    "Karantina" konulu fotoğraf yarışması başladı. İlgili konuya BURADAN ulaşabilirsiniz. Sizi de bu yarışmada görmek isteriz...
  • Merhaba Ziyaretçi.
    Kazandığınız her 1000 ÇTL birikiminizi 5 TL ile değiştirip ödeme alabilirsiniz...

Hint Rapçi Taylor Swift'i Geçerek 24 Saatte En Çok İzlenme Rekorunu Kırdı

AybüKe

İnsanın Sahip Olduğu Tek Şey Kendisiymiş
V.I.P
Hint rapçi Badshah, dün en son parçası olan Paagal’ı yayınladı ve bir gün içinde YouTube’da en çok dinlenen şarkı rekorunu Taylor Swfit'ten aldı. Badshah’in Paagal şarkısı, 24 saat gibi kısa bir süre içerisinde 75 milyondan fazla dinlendi.


Son zamanlarda oldukça popülerleşen Hint rapçi Badshah, en son şarkısı Paagal ile bu popüleritesine çok büyük bir başarı ekledi. Hint rapçi, son şarkısıyla bir dünya rekorunu kırdı. BTS ve Taylor Swift gibi müzisyenleri geride bırakan Badshah, Sony Music India YouTube kanalı tarafından yayınlanan son şarkısıyla sadece 24 saat içinde 75 milyondan fazla izlenme aldı.
badshah paagal
Hint rapçi Badshah, şarkının olağanüstü başarısı hakkında konuştu ve “24 saat içerisinde aldığımız görüntüleme sayısıyla büyük bir sevgi seline boğuldum ve resmen kendimden geçtim” dedi. Paagal şarkısının Hindistan’ın sınırları dışında da başarılı olabilmesi ve evrensel müzik tarzına uyması için özel olarak yaptığını söyleyen Badshah, hayalini gerçekleştirmelerine yardım eden dinleyicilere teşekkür etti. Hint rapçi bugün erken saatlerde Instagram üzerinden hayranlarına teşekkür mesajı da yayınlamayı ihmal etmedi.

Sony Music India’dan Shridhar Subramaniam da başarıdan bahsederek şöyle konuştu: “Bu, daha önce benzeri görülmemiş bir başarı ve bu başarıdan dolayı çok gururluyuz. Badshah, 24 saat içinde 75 milyondan fazla dinlenen ilk Hint sanatçı ve bu tarihe geçecek. Zirvelerde olacağımızı biliyorduk.”
Şarkının klibi, dünyaca ünlü Miamili yönetmen Marlon Pena tarafından yönetildi ve klip, Kaliforniya nehri de dâhil olmak üzere Kaliforniya silüeti içeren çeşitli yerlerde çekildi.


 
Top