Hiç Bir Kız Bir Erkeğe İçi Güzel Diye Aşık Olmaz..

Araf

İstemeden Kirleniyor İnsan.
Özel üye
Müthiş Bir Gerçektir..
Kim Ürettiyse Helal Olsun , Süper Tespit..
Dünyadaki En Materyalist Yani Gerçekci Varlık Olan Kadınların Varsa Yoksa Boyu , Kaşı , Gözü , Saçı , Başı Yok Efendime Söylim Ekonomik Dalgalanma Çizelgesi vs Çok Önemlidir Onlar İçin..
Hoş Erkekler İçinde Aynı Şeyler Söz Konusu Ama Neyse..
O Zaman Cool ve Yek Takılalım..
Dipnot : Para Konusundan Bahsetmedim Hiç Bahsettin Sayın..

Düş

Özel Üye
Özel üye
Masallah. Kadinlara hakaret etmek icin müthiş bir baslik acmissiniz. Ama ne haddinize?
Su basligi kadinlara yonelik degil de daha genel olarak ele alsaydiniz keske. Edep tamamen kisilikle alakali. Kadini erkegi olmaz.

ZeyNoO

V.I.P
V.I.P
Bu durumu sadece kızlara mâl etmek abesle iştigal.
Çünkü cinsiyet farketmeksizin kişiden kişiye değişen bir durumdur.
Tüm kızları aynı kefeye koymanız, bizim aynı iddiayı tüm erkekler için yapmamız kadar doğru değil..

merakettim

Homo Sapiens Sapiens
Özel üye
Ben bu görüşe kısmen katılmıyorum. :)
Her yaş grubunda beklentiler farklı olabiliyor. Yani 15 yaşındaki beklentilerin ve 30 yaşındaki beklentilerin farklı oluyo. 15 yaşında senin için etkileyicilik kriteri, (çirkin yada güzel farketmez) gözüne hoş gelmesi olurken, 12-13 yaşlarında sırf sana ilgi duyduğunu bildiğin birisini, merak ettiğin için tanıma isteği duyabiliyorsun. 20'li yaşlarda beklentin karizma olurken 30'lu yaşlarda maddiyat olabiliyo. Tabiiki bu bir genelleme değil istisnalar olabilir.

Bu konuyla kısmen alakalı olarak erkek ve kadının içgüdüsel davranışı şu şekilde:

Kadın kendini koruyacak, ona bakabilecek bir erkek ararken, erkek ise itaatkar bir kadın istiyor ve bu durum genellikle bastırılmış, saf ve ikiyüzlü bir kadın ve hanzo bir koca olarak nihayet buluyor. Oysaki ilişkiler karşılıklı yardımlaşma ve hayatı birlikte göğüsleme şeklinde olsa kaliteli ve keyifli bir birliktelik olacağını düşünüyorum.

Enda

Neylersin!!!
V.I.P
Sadece kızlar mi erkekler de öyle insan insana içi güzel diye aşık olmuyor dış güzellik hep ön planda oluyor