• Merhaba Ziyaretçi.
    "Yapay Zeka Objektif " Fotoğraf Yarışması başladı. İlgili konuya  BURADAN  ulaşabilirsiniz. Sizi de bu yarışmada görmek isteriz...

Heykel Gibi

cırcırböcee

V.I.P
V.I.P
Kadın sevgilisiyle birlikteyken kocasının eve girdiğini duyar.

- çabuk! Köşeye geç ve bir heykel gibi davran. Bu arada adamın her yerine bebek yağı sürer, üzerine de bebe pudrası serper.

- Sakın kımıldama ve heykelmişsin gibi davran! ...

- "Bu nedir, hayatım?" diye sorar kocası kapıdan girer girmez.

- O mu? Sadece bir heykel. Smith'ler yatak odaları için bir tane almışlardı. O kadar sevdim ki bir tane de ben ısmarladım... O gece heykel hakkında konuşulmaz; hatta herkes yatana kadar. Gece saat iki gibi koca kalkar ve mutfağa gider, bir kaç dakika sonra da elinde bir sandviç ve bir bira ile geri döner.

- "Al bakalım" der, "bir şeyler ye. Ben 3 gün boyunca Smith'lerde idiyot gibi dikilirken kimse bana bir bardak su bile vermemişti."

merakettim

Homo Sapiens Sapiens
Özel üye
:D:D
Buna benzer bitane de ben anlatayım.Yaşım da tutuyo hem:D
Bir çiftimiz var ve kadın hamile.Kadın,kocasının ilişkisiz geçen günlerini anlıyo ve başka bir kadın ile ilişkiye girmesini söylüyo.Adam ertesi gün geliyo.Kadın nasıl geçti diye soruyo.Adam iyi geçti lakin çok para verdim diyo.Kadın kim ile ilişkiye girdiğini soruyo.Adam da 2 sokak arakadaki sadenaz ile diyo.Kadın cevap veriyo.Aşşalık kadın,ben onun kocasından para almamıştım diyo:D