Her Kadının Okuması Gereken Motivasyon Sözleri

Papatya

V.I.P
V.I.P

Hayata karşı hepimizin zaman zaman motivasyonu, heyecanı ve umutları kırılıyor. Oysa bizi ayağa kaldıracak olan, tekrar yaşama bağlayacak olan, yine kendimiziz.

EpVWX8.jpg

Ünlülerin hayat ve kadınlar için söylediği bazı cümleler, her kadının hayat defterinde yer almalı ve yaşamın tokadı çarptığında bu sözlerden feyz almalıyız. İşte o meşhur sözler…

Kendinizi bir kraliçe gibi düşünün.
Bir kraliçe asla başarısız olmaktan korkmaz, onu bir atlama taşı olarak düşünür.- Oprah Winfrey

Başarısız olduysan ne olmuş?
Hayat devam ediyor! Sadece başarısız olmayı göze alanlar yeni şeyleri keşfetme şansına sahiptir!- Lupita Nyong’o

Hayatta bazen başarısız olmak kaçınılmazdır.
Bu durumda sizin yaşadığınızın kanıtıdır. Çünkü hiç başarısız olmamış biri, hiç yaşamış sayılamaz.- J.K. Rowling

Hayatta pek çok yenilgiyle karşılaşmış olabilirsiniz ancak bu sizin mağlup olduğunuz anlamına gelmez.
Bu yenilgiler, sizin kim olduğunuzu keşfetme derslerinizdir – Maya Angelou

Ben fırtınalardan korkmuyorum. Gemimi kullanmayı bu sayede öğreniyorum.-Louisa May Alcott

Sevdiğin insanlar, hayata tutunmak için en iyi cankurtarandır.-Audrey Hepburn

G5vW62.jpg

Eğer daha iyisini yapamazsan, bu yaptığına gülersin, olur biter!- Erma Bonbeck

Sen özgür, korkusuz ve başarılı bir kadın olmak için gereken her şeye sahipsin.- Tyra Banks

Her şeyi bir kenara bırakın ve hayatınızın kurbanı değil, kahramanı olun.-Nora Ephron

Hayat kişinin cesareti oranında küçülür veya büyür- Anais Nin

Hayatınızın geri kalanı için en iyi olanı yapmayı seçebilirsiniz.- Louise Hay

Başkalarının sınırlı hayallerine takılıp kalmayın, sizin kendi hayalleriniz var ve onları asla sınırlamayın. –Mae Jemison

Cesaret kas gibidir. Kullandıkça güçlenir.-Ruth Gordon

En cesur hareket, kendiz için düşünebilmektir.- Coco Chanel

Eğer deneyecek cesaretin yoksa, asla hata yapamazsın- Dolly Parton

Eğer korkularından kurtulmak istiyorsan, en korktuğun şeyi yapmalısın.- Elenor Roosevelt

Ben hayatın her zaman tehlikeli olduğunu düşünüyorum. Bazı insanlar korkuyorsa, ileri gitmeleri mümkün değildir. Ancak hedefe ulaşmak isteyen tehlikeyi göze alır ve ulaşır. – Malala Yusufzay

Papatya

V.I.P
V.I.P

Zorluklarla karşılaştığınızda 2 yol vardır.
Ya zorluklar sizi değiştirir, ya bunlarla baş edebilmek için siz kendinizi geliştirirsiniz. – Phylis Bottome

7Pod8N.jpg

Kendinizi motive etmek için konuşun, kendinizi dinleyin ve harekete geçin.- Gabby Douglas

Eğer içinizdeki inanç tohumlarını besler ve büyümesini teşvik ederseniz, hayatınızın kötü günleri hep azalır.-Susan Taylor

İnsanların zor zamanları geçirmek için hayali kaslara ihtiyaçları var ve o kaslar aklın içindedir.-Emily Dickinson

rRgpm3.jpg

Eğer yorgunsanız, dinlenin. Her gün mükemmel kadın olmak zorunda değilsiniz.- Jada Smith

İlk hedefimize uzanıp almak, başarının ilk adımı oluyor.- Sally Berger

Eğer bir şeyi beğenmiyorsanız değiştirin. Değiştirmeniz mümkün değilse, düşünme biçiminizi değiştirin. – Mary Engelbreit

Yüzünüzü güneşe çevirin, o zaman gölgeleri göremezsiniz.-Helen Keller

Hayatta her şeye gülümsemeniz gerektiğini unutmazsanız, gülümseten pek çok olayla karşılaşırsınız. – Marilyn Monroe