• Merhaba Ziyaretçi.
    "Yapay Zeka Objektif " Fotoğraf Yarışması başladı. İlgili konuya  BURADAN  ulaşabilirsiniz. Sizi de bu yarışmada görmek isteriz...

Her gün yeni bir başlangıç..

sinovax

Katılımcı
Hayat insana ne öğretir biliyor musun ?
Zayıf yönünü göstermemeyi öğretir. Asla kendin olmamayı öğretir. Kendin olursan bol bol hor gördüklerini, sevmemeyi öğretir insana.Seversen eğer sevilmeyeceğini öğretir. . Rol yapmayı, kimseye acımamayı öğretir insana. Acırsan acınacak duruma düşenin sen olduğunu öğretir. Kimseye güvenmemeyi öğretir, her an diken üstünde duruyormuş gibi dikkatli olmayı öğretir. İnsanların sadece menfaatleri doğrultusunda dostlarına yanaştığını öğretir. Hem de daha yolu yarılamamışken öyle bir öğretir ki hayat boyu unutamazsın..

sinovax

Katılımcı
İkinci öğretimler harç yatırıp hazırlık parası da ödediği gibi bir de onlara burs da vermediklerini öğrendim bugün :) Madem hiç bir öğrencilik hakkından yararlanamayacaktık neden ikinci öğretimler var? Kapatsanıza! Bir büyüğümüz şöyle demiş arkadaşların söylediğine göre; "zaten onlar paraları olduğu için orda okuyor, kaldırma (ücret) gibi bir durum olmaz" Ben de diyorum ki parası olan ikinci öğretime değil özel üniversiteye gidiyor. İkinci öğretimler mecburiyetten seçiyorlar..

MeRciMeK

V.I.P
V.I.P
Nasil ya benim ikinci ögretim olupta basbakanlik bursu alan arkadasim var iyi arastir.. Tabi torpil gereken yerlere denk gelmis olabilirsin sen :)