Her Gün Ettiğiniz Dua

arz-ı hal

şşşşştttttttt
Özel üye
Allah'ım, bize razı olduğun şeyleri yapmayı nasip et. Sana olan ibadetlerimiz ile bizleri diri eyle. Rabbim duamı reddetme, beni kendi güç ve kuvvetime terk etme, acizliğime merhamet et. Fakirlik ve perişanlığıma acı, bize layık olduğumuz şekilde muamele etme.

Yüzümüzü Senden başkasına secde etmekten koruduğun gibi, ellerimizi de Senden başkasına açmaktan koru. Âmîn... Âmîn... Âmîn...

arz-ı hal

şşşşştttttttt
Özel üye
Hepinize hayırlı cumalar bir adet kehf suresi hediye ediyorum .Kim bu sureyi herhangi bir cuma okursa evvelki cuma ile okuduğu cuma arasında geçen bir haftalık günahlara keffaret olur.Bir haftanın dışındaki kalan üç günüde keffaret oluşu içerisine alır ki,toplam on günlük günahı Cenabı Hakk ,bu sureyi okuyan kimseye afv u mağfiret eder.Allahım kabul etsin inşallah

Enda

Neylersin!!!
V.I.P
Hayırlı ömürler hayırlı ölümler ver imanla yaşayıp imanla ölmeyi nasip eyle kimseye muhtaç etme yarabbim

Enda

Neylersin!!!
V.I.P
Hayırlı ölümler hayırlı ömürler ver derim:)
Hakkımda Hayırsız olanı dilimden gönlümden de geçirme derim
İstediğim şeyler dünya ve ahiretim için hayırlısıyla ver Hayırsızsa hayra cevir diye dua ederim

yesim434

Hırçın Karadeniz Kızı Biricik Yeşim
AdminE
Bu Ayın Lideri
🌷 BİSMİLLAHİRRAHMANİRRAHİM 🌷

AFFET ALLAHIM BİZLERİ AFFET Seni anmadığımız vakitler için AFFET Sana verdiğimiz sözü unuttuğumuz için AFFET Değerimizi düşürdüğümüz için AFFET Emredilenleri yapmadığımız için AFFET Affedersin ümidiyle işlediğimiz günahları AFFET Hep ertelediğimiz için AFFET Yapmadıklarımız için AFFET Yaptıklarımız için AFFET Senin için bir damla gözyaşı dökmediğimiz için AFFET Ölümü unuttuğumuz için AFFET..AMİİİN