Her Gün Ettiğiniz Dua

LoSt_LoVe

Forum Onuru
Allah'ım sabredeceğim bir hastalık verdiğin için şükürler olsun.şifasını vereceğin güne kadar sabrımı(mızı)daim eyle.

amin

Safir

Özel Üye
Özel üye
Kovulmuş şeytanın şerrinden, gözümün gördüğü-görmediği, bildiğim-bilmediğim ne varsa hepsinin şerrinden sana sığınıyorum Allah'ım..

Amin

zemheri

Usta
Ya Rabbi!Beni, gireceğim yere hoşnutluk ve doğruluk üzerine dahil et.Çıkacağım yerden de beni hoşnutluk ve doğruluk çıkışıyla çıkar.Bana tarafından yardım edici bir kuvvet ver"(isra,80)AMiN

Schweppes

Forum Tutkunu
ALLAH'ım!
Ertelemekten, üşenmekten, yılmaktan, vazgeçmekten, yarına bırakmaktan ve buna benzer hastalıkların şerrinden muhafaza eyle.
Bu hastalıklara karşı Alim, Hakim ve şafi isimlerinden acilen şifalar ihsan eyle

AMİNN...

Kalbimin attığı mutluluk çığlıkları ile yüreğimin soğukluğu arasında sıkışmış durumdayım. Bir yanım yazı yaşarken, bir yanım kara kışa gebe kaldı hep. Ben beni buldum derken, yitirdiğimi arar oldum. Kalbim coş diyor, yüreğim sus. Ne kalbimi dinleyebildim, nede yüreğimi söküp atabildim.

Hani her mutluluğun bi sonu vardır derler ya işte bundan korkuyorum.. Benim de mutluluğumun bir sonu var mı acaba? Bunu düşünmesi bile çok korkunç geliyor. Korkarak yaşamaktan sıkıldım artık. Allahım diyorum elimden alma bu mutluluğu.. Yıllarca beklediğim en sonunda verdiğin bu mutluluğu çok görme bana. Kendimi sakladığım o insanı alma elimden. Ben herşeye razıyım onunla. Bir tas çorbayada, bir kuru soğan ekmeğede. Ben ona bakınca unutuyorum bütün kederlerimi. Onu gözlerinde çeviriyorum mutluluga dertlerimi. O benim yaşama sevincim, bütün dünyam oldu. Onu benden alma YARABBİMM..:( =S

arz-ı hal

şşşşştttttttt
Özel üye
Bahtına düştük, ey biricik Matlûb'umuz, Maksûd'umuz, Mahbûb'umuz; ne olur, tevbelerimizi kabul, kalblerimizi de ihya buyur! Buyur ki, günahlarımızı affedebilecek, yaralarımızı sarıp tedavi edebilecek Sen'den başka hiçbir kimse bilmiyoruz.
Girdiğim yere dürüstlükle girmemi sağla
Çıktığım yerdende dürüstlükle çıkmamı sağla
Bana TARAFINDAN Hakkıyla güç ver....
rabbim beni hidayetle dosdoğru yola ilet ve her işimde başarılı kıl
amin

arz-ı hal

şşşşştttttttt
Özel üye
Yâ Rabbî! Gönüllerimizi, Sen'in yüce rızâna erdirecek bir dostluk ile mâmur eyle! Sev, sevdir, sevindir Allah'ım!..
Âmîn!..