• Merhaba Ziyaretçi.
    "Yapay Zeka Objektif " Fotoğraf Yarışması başladı. İlgili konuya  BURADAN  ulaşabilirsiniz. Sizi de bu yarışmada görmek isteriz...

Hep bunu düşünmüşümdür... Hayatımda neyi silmek isterdim acaba diye...

• Konuyu açan Esma_Arıcan
  • Açılış tarihi
E

Esma_Arıcan

Ziyaretçi

Hep bunu düşünmüşümdür...​

Hayatımda neyi silmek isterdim acaba diye...

Cevabım çok net... HİÇBİR ŞEYİ...​

Beni ben yapan madem benim geçmişim. Neyi silebilirim ki?
Sadece hepsine (olanlar, olmayanlar, ah'larim vah'larim, olmuş, olmamış, olabilme ihtimali olmuş heyecanlanmisim, yerin dibine sokmuş, laf gediğine koymuşum, umut etmişim elimde kalmış, keske'lerim, olur'larim olmaz'larim, olabilme ihtimali yokken evet'lerim, yaralarım, kaprislerim, çocuk gibi aglayislarim, nazlanmalarim, yok saymalarim, sinirlerim, ofkelerim, aslında küçük bir çocuk oluşlarim) teşekkür ederim ve devam ederim.
İnsanım, kadınım, anneyim, çocuğum, ablayim, teyzeyim, eşim, baldızım, çalışanım, egitmenim, arkadaşım, komsuyum, sevgiliyim, müşteriyim.. ve dahası...
Her zaman hata yapma ihtimalim var ve bununla yaşamayı ve kendimi sevmeyi becerebiliyorum.

İyi ki insanım, iyi ki duygularım var ..​

Ve iyi ki bu dünyada birilerine dokunuyorum.​

yilmaz27

Ne Mutlu Türküm Diyene
Site Yetkilisi
Süper Moderatör

Hep bunu düşünmüşümdür...​

Hayatımda neyi silmek isterdim acaba diye...

Cevabım çok net... HİÇBİR ŞEYİ...​

Beni ben yapan madem benim geçmişim. Neyi silebilirim ki?
Sadece hepsine (olanlar, olmayanlar, ah'larim vah'larim, olmuş, olmamış, olabilme ihtimali olmuş heyecanlanmisim, yerin dibine sokmuş, laf gediğine koymuşum, umut etmişim elimde kalmış, keske'lerim, olur'larim olmaz'larim, olabilme ihtimali yokken evet'lerim, yaralarım, kaprislerim, çocuk gibi aglayislarim, nazlanmalarim, yok saymalarim, sinirlerim, ofkelerim, aslında küçük bir çocuk oluşlarim) teşekkür ederim ve devam ederim.
İnsanım, kadınım, anneyim, çocuğum, ablayim, teyzeyim, eşim, baldızım, çalışanım, egitmenim, arkadaşım, komsuyum, sevgiliyim, müşteriyim.. ve dahası...
Her zaman hata yapma ihtimalim var ve bununla yaşamayı ve kendimi sevmeyi becerebiliyorum.

İyi ki insanım, iyi ki duygularım var ..​

Ve iyi ki bu dünyada birilerine dokunuyorum.​

Esma_Arıcan​

Ziyaretçi <<<<= @yesim434 dir duyurulur​

yilmaz27

Ne Mutlu Türküm Diyene
Site Yetkilisi
Süper Moderatör
ben hic bir seyi silmezdim gecmisimden tek sey silsem gelecegim degisik olurdu onun icin hic bir sey silmezdim

yesim434

Hırçın Karadeniz Kızı Biricik Yeşim
AdminE
Bu Ayın Lideri

𝑨𝒄𝜾𝒎𝒂𝒔𝜾𝒛 𝒅𝒆𝒅𝒊𝒈̆𝒊𝒎𝒊𝒛 𝒛𝒂𝒎𝒂𝒏'𝜾𝒏 𝒉𝒂𝒍𝒊𝒎𝒊𝒛𝒆 𝒂𝒄𝜾𝒅𝜾𝒈̆𝜾 𝒛𝒂𝒎𝒂𝒏𝒅𝒂𝒚𝜾𝒛. 𝑲𝒆𝒔̧𝒌𝒆 𝒛𝒂𝒎𝒂𝒏 𝒌𝒂𝒅𝒂𝒓 𝒅𝒖̈𝒓𝒖̈𝒔𝒕 𝒐𝒍𝒂𝒃𝒊𝒍𝒔𝒆𝒌 .​

𝑮𝒆𝒍𝒅𝒊𝒈̆𝒊 𝒃𝒆𝒍𝒍𝒊..​

𝑮̆𝒊𝒕𝒕𝒊𝒈̆𝒊 𝒃𝒆𝒍𝒍𝒊..​

𝑩𝒊𝒕𝒕𝒊𝒈̆𝒊 𝒃𝒆𝒍𝒍𝒊..​