• Merhaba Ziyaretçi.
    "Yapay Zeka Objektif " Fotoğraf Yarışması başladı. İlgili konuya  BURADAN  ulaşabilirsiniz. Sizi de bu yarışmada görmek isteriz...

Hep Bu Anı Beklemiştim :D Ya Ben? :)

k@LpSiz_K@fKéF

Forum Onuru
Evet bir kaç aydır burdayım. Sanırım az çok fikir sahibi olmuşsunuzdur :)
Merakımdan soruyorum bunu :D İyi ve kötü herşeyi diyebilirsiniz :D Kızmayacağım :P

Beni Nasıl Bilirsiniz?? :)

Mavi Gül

ѕση_¢ıqℓıк
Özel üye
Ben başlıyımmı kanka :D

Biraz dalgacı, biraz esprili ama samimiyeti elinden bırakmayan, ani çıkışları olup çabuk sinirlenen ama sonra geçen, duygusala bağlama özürlü olup bir kızda tutunamayan :D kalpsiz olduğunu iddaa eden ama aslında bir kalbi olan :v aynı takımı paylaşıp forumdan msnmi bilen sayılı üyelerden biri ünvanına sahip has kankam :D

jeriko

Özel Üye
Özel üye
Tam Fanatik bir Galatasaraylı olduğunu öğrendiğim bir anda sorulacak sorumuydu.Halbuki ben seni iyi biliyordum ama sen (fanatik) Galatasaraylıymışsın?:D
Şaka bir yana forumda gördüğümde mutlu olduğum insanlardansın.

YoRuMSuZ

Biz işimize bakalım...
Ben bu konuyu niye gözden kaçırmışım ki :) Ama biriler ibölümdeki konulara yazmıştır dolayısıyla gölgede kalmıştır. Hemen konuyu hortlatıyorum :)

Kalpsiz hakikaten iyi biri olarak biliyorum. Forumda olmandan dolayı özellikle memnuniyetimi belirtmek istiyorum. Çizgini ve rengini kaybetmemen dileğiyle :)

LoSt_LoVe

Forum Onuru
AÇık sözlü Dinleyen paylaşan bazan yargılamaya çalışsada aslında içinde bir kötülük barındırmayan kalpsizim dedirtmeye çalışsada bence kocaman bir yüreği olan birisin.

hakkında söylenenlere bakılırsa süper biri..:)pek tanımıyorum o yüzden bişi diyemiycem..:Pbildiğim tek şey sagopacı olduğu..iyi bi arkadaş..iyi bi abi diyebilirim galiba..:P:D

KıRMıZı

TeK BaşıNa CUMHURİYET
V.I.P
Konuyu hortlatım araya kaynamasın:P

kalpsiz diyince ilk aklıma gelen sagopa oluyor nedense...birde itiraflara yazdığın konu var ilk o konuyla dikkattimi çekmiştin..böyle seven hemde sanaldan vay be demiştim...

(Dj olması için de bir hayli emek sarfettiğim:):) bu arkadaş radyoyu öyle bir sahiplendi kii elimden alcak diye korktum..:D:D..)
itiraf etmeliyimki iyi bir dj sin ilk basta artık bol bol sagopa dinleriz diye düsümüstüm ama yanılmışım..seninle birlikte bir çok güzel parcayla tanıştım..tesekkür ederim..üzerine aldığın görevi fazlasıya yerie getiriyorsun..bu forumda ayrı bir renk ayrı bir tatsın..hep bizimle ol kaybolma bir yerlere ...