Hep "Aşk" Olarak Kalacaksın Sen..

~meLek~

GalataSaray'ım

Hep "Aşk" Olarak Kalacaksın Sen..Yüreğimin Kalemiyle Yazılan Her Satırımda...

Hala Aşksın Sen..
Ama Sadece Şarkılarda...

Aşk nedir diye sordular bana hiç düşünmeden koydum ismini yerine yazıp yüreğimin elleriyle..
Senli anlamlar yükledim sevda şarkı sözlerilarının her sözcüğüne her hecesine. Haykırışlara dönüştüler içimde bir yerlerde..

Sırılsıklam bir özlemdi
Gözlerimden akan..
Damla damla bir ümitle
İçimde oyalanan...
Dokunmanın coşkusuyla
Taştı boşaldı birden..
Saklanamaz bir çağlayışla
Kurtuldu esaretten...

Umutlarım terketmişlerdi beni çoktan oysa. Mutululuklarsa uzaktılar bana bir o kadar da ulaşılmaz. Yalnızlık bir yağmur misali yağıyordu ruhuma hiç durmaksızın. Zekşirleyip yüreğimi hapsetmiştim ben de ıssızlığıma kendimi. Ta ki ellerin dokununcaya kadar ellerime.. Atıp yüreğimdeki zekşiri bir kenara açtım bütün kapılarımı sana.. Susturup aklımdan geçen bütün düşünceleri kulak verdim içimdeki çığlıklara..

Evet sendin beklenen
Evet sendin istenen
Eksikliği gözlenen
Yokluğunda özlenen...

Bir yanım hep eksik hep yarımdı yokluğunda. Neyi özlediğimi neyi beklediğimi bile bilmiyordum. Neyi aradığımı neyi istediğimi bile fark etmiyordum. Yollarım vardı benim.. Önümü görmeden bilmeden nereye varacağını gittiğim. Bazen hızla koştuğum bazen yavaş adımlarla yürüdüğüm. Yolların sonu karanlıktı sen çıkmadan önce yollarıma.

Asabiydim ondandı
Hep mutsuzdum ondandı
Yıllar yılı saklandım
Gözyaşıyla kutlandım...

Bulutların arkasına gizlenmiş güneş misali korkuyordum sevdaya göstermekten kendimi. Bütün karanlıklarımı çıkarıp aydınlığa güneşim olup doğdun dünyama. Susuz kalıp kururken ruhum bir toprak gibi yağmurum oldun yağdırdın sevdanı üzerime. Cümlelerimin gizli kalmış özneleri "sen" li oldular "biz"li oldular.. Umutsuzluklara ait tüm gözyaşlarımı silip mutluluğa dair damlalar döktüm gözlerimden..

Gidişin de çok ani oldu ya
Gelişin gibi..
İşin doğrusu;
Varlığına alışmaktan daha zor oldu
Yokluğuna alışmak.
Alıştım mı bilmiyorum
Ama mecbur olduğumu biliyorum.
Boşver...
Coşkusuda çok güzeldi varlığının
Yokluğunun acısı da hiç fena değil hani...

Seni görmediğim zamanlarda hani hiç dokunmadığım günlerde hani bakışların değmediğinde bile gözlerime bir an dahi düşünmedim çıkarıp atmayı içimden. Senli kelimelerim çığlığa dönüştüğünde kaybolduğunda yokluğunun karanlığında sen duymadığında bile vazgeçmedim sana seslenmekten. Düşlere hayallere sarılıp günlerce gecelerce avundum onlarla. Sensizlikte de sevmeyi öğrendim seni.. Hasretini de sevdim.. Seninle herşeyi sevdiğim gibi.. Varlığının heyecanı gibi sahip çıktım benimsedim yokluğunun acılarına da.. Güldüreni de ağlatanı da sevinçler yaşatanı da hüzünlere boğanı da.. Sana dair sevdana dair ne varsa benimdi onlar da...

Soranlara neden böyleyim
Bilmediğimi söyledim.
Yalandı bu
Sensizlikti keyifsizlik sebebim.
Gelişinle eksik parçam bir anda tamamlandı..
Sende gördüm ya o an
Sevinçten nasılda ağlandı...

Geldiğinde sona erdi tüm acıtanlar tüm sancıtanlar. Çıplak yüreğinle basıp yüreğime dindirdin yaralarımın kanayanlarını.
Dünyama gelmeden önce kapalıydı gözlerim açtım gözlerimi uyandım sevdana.
Hiç beklemediğim bir anda hiç ummadığım bir zamanda tuttun yine ellerimden..
Çıkmazlara doğru giden adımlarımı döndürüp geriye yürüdüm sana doğru gelen yollara..
Yarım kalmış bir hikayenin bilmediğim bir satırında bıraktığım sevdanı alıp oradan devam ediyorum kelimelerime..
En güzel dünlerim en inanılası düşlerimdin sen. Şimdi en yaşanılası bugünlerim en umut dolu yarınlarımsın benim..

Evet sendin beklenen
Evet sendin istenen
Eksikliği gözlenen
Yokluğunda özlenen...

Hep "Aşk" Olarak Kalacaksın Sen..
Yüreğimin Kalemiyle Yazılan Her Satırımda...

aLıntı

yesim434

Hırçın Karadeniz Kızı Biricik Yeşim
AdminE
Bu Ayın Lideri
Seninle sevmeyi ögrendim ben .. Gülmeyi ..
Hele ki sevilmek. Bana sen yasattigin bu duyguyu.
Sen öyle bir sevdin ki beni ve hissetirdin bunu bana Ben geçtim yâr kendimden, Kaldim sende bulamiyorum artik kendimi sensiz oldugun her anda. Akar sular olur ya Yâr bitmek tükenmek bilmeyen akar durur, Iste tam da öyle akar sevgim sana ne durur bir an nede tükenicek.
Bu ‘Can’ sende Can buldu, doldurdu seninle tüm içini.. Bilmezsin nasil yandi sana söyleyemiyor ki içindekini tam olarak anlatamiyor ki, içten içe seviyor yaniyor doluyor bir tek seninle.
Yüreğimle ve daima öyle çok seveceğim ki seni melekler şahit kılacaklar aşkımıza. Can’dasın yarim benim canımda son nefesimde dahi adını anacağım “aşk”.. Sen benim en değerli yanım mutluluğum güler yüzüm sen olmazsa olmazımsın.. Adını aşk koydum seni tüm hücrelerime heceledim, sayfalarca adını kazıdım…
İyi ki varsın aşk, iyi ki varsın can, iyi ki varsın benim diğer yanım…
Bitmek neymis yâr ? .. öyle bir sözcükte silindi benliginden..
Bitmek tükenmek bilmez bir duygudur sana dolanlar, birgün gelirde tüketirsen sen içinde ki beni ozamanda son soru yine seninle cevap bulur

Sen gittin [mi] ? , Ben bittim [ozaman].

yesim434

Hırçın Karadeniz Kızı Biricik Yeşim
AdminE
Bu Ayın Lideri
YÜREĞİN Varsa Karşılıksızda SEVERSİN, BEKLENTİSİZ.!
____Korkun Ne Olabilir'ki.? KAYBETMEK'Mİ.?
Hep Yalnız Değilmiydik Zaten.!
____ SEVİYORUM Demek, Önce Onsuz
Olmayı Göze Almaktır.! VARLIĞI ARMAĞANSA,
YOKLUĞU CEZA DEĞİL, ________VARLIĞININ
DEĞERİNİ BİLMEKTİR. !........