• Merhaba Ziyaretçi.
    "Yapay Zeka Objektif " Fotoğraf Yarışması başladı. İlgili konuya  BURADAN  ulaşabilirsiniz. Sizi de bu yarışmada görmek isteriz...

Hediye Yerine ÇTL Gönderin !! ÇTL' niz Cebinizde Kalsın :))

ZeyNoO

V.I.P
V.I.P
Markete Yeni Gelen ürünlerin pahalı olmasıyla birlikte, bir çok ürüne de Zam geldi bildiğiniz üzere...

Ben hediye gönderemem çok pahalı diyorsanız eğer; Hediye yerine CTL gönderin..
Bu işten kazançlı çıkın :)

5000 CTL bi hediyenin fiyatı iken, 1000 CTL göndermeniz 4000 CTL'nizi size bırakır.. Hemde arkadaşınızın CTL hesabına katkı yapmış olursunuz.. Benim karım ne diye düşünmeyin.. Elbet sizede CTL gönderen olacaktır :D
CTL gönderen CTL bulur unutmayın :)

Not: Bu propagandadan sonra umarım kovulmam :P İstifa dilekçesi yazsam mı ki şimdiden :D:D

ZeyNoO

V.I.P
V.I.P
ben tutumlu biriyim sorun olmaz bende :D olmadı senden borç alırım :D

Devir tutumlu olma devri yapılan son zamdan sonra borç verip alamamak durumu da var :D Ben duymamış olayım bunu falan :P
Bak @KarhaN arkadaşımız düşkün arkadaşlara yardım elini uzatıyormuş aklında bulunsun canım :D Ben pek pintiyim bugünlerde yaa :D

Düzenleyen yönetici:

yaren*

Herşey olması gerektiği gibi ;)
Özel üye
Devir tutumlu olma devri yapılan son zamdan sonra borç verip alamamak durumu da var :D Ben duymamış olayım bunu falan :P
Bak @KarhaN arkadaşımız düşkün arkadaşlara yardım elini uzatıyormuş aklında bulunsun canım :D Ben pek pintiyim bugünlerde yaa :D

almayım saol ben kendi kendime yeterim :D

Düzenleyen yönetici: